Restaurace - penzion U Zámku Brněnka
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Restaurace - penzion U Zámku Brněnka

Penzion se nachází v klidné lokalitě v lázeňském městě Velké Losiny, uprostřed přírody, v blízkosti zámeckého komplexu a lázeňského parku s termálním koupalištěm i vnitřním bazénem. Dobře dostupné je i centrum města s proslulou ruční papírnou. Penzion má dvě patra, kde v přízemí se nachází recepce, tělocvična, čtyři učebny s tabulemi a restaurace s jídelnou. V prvním a druhém patře jsou pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě. Nabízíme možnost pořádání oslav, seminářů, školení, ozdravných pobytů, škol v přírodě, lyžařských výcviků Ubytování v 1-4 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením nebo ve 12ti čtyřlůžkových chatičkách. Můžete se inspirovat následujícími tipy na výlet. Jedním znejvýznamnějších a nejvyhledávanějších turistických míst je Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně v Koutech nad Desnou, která bývá označována jako "sedmý div Česka". Vzimním období jsou pro milovníky zimních sportů dostupná horská ski centra v blízkém okolí a denně jsou upravovány běžecké tratě. Turistické okruhy vokolí Velkých Losin a vJeseníkách (nejvyšší hora Praděd 1491 m) a další sporty (minikáry a letní lyžování vLoučné nad Desnou). Návštěva okresní města Šumperk. Návštěva Zemědělského skanzenu a veterán muzeu se zooparkem vsousední obci Rapotín.

V areálu je možnost širokého sportovního vyžití. Je zde víceúčelové sportovní hřiště na míčové hry, pingpongové stoly, rozsáhlá travnatá plocha pro hry dětí včetně pískoviště, tělocvična. Možnost zapůjčení sportovních potřeb.

Poskytované služby
Restaurace

Lázeňská obec Velké Losiny se nachází v údolí říčky Desné, cca 7 km severozápadně od Šumperka. V současné době jsou Velké Losiny turisticky velmi vyhledávanou obcí na úpatí Jeseníků, která se může pochlubit nádherným a velmi známým renesančním zámkem a unikátní ruční papírnou. Lázeňská péče a služby v kombinaci s klidným prostředím a krásnou přírodou učinily z Velkých Losin vyhledávanou turistickou destinaci.

Nabídka občerstvení v nově zařízené restauraci (až 80 míst), posezení na terase, letní zahrádka, ohniště s grilem. Možnost objednání stravy: snídaně, obědy, večeře

 Kontaktní informace
Kontakt
(+420)583248011,(+420)608304241
WWW