Hotel Žerotín
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Žerotín

Hotel Žerotín se nachází v malebné obci Velké Losiny. Městečko patří k nejstarším obcím šumperského okresu a rozkládá se v podhůří Hrubého Jeseníku. Oblast disponuje přednostmi jako jsou rozsáhlé lesní komplexy, čistá voda a vzduch, rozptýlená lidová zástavba a množství historických a kulturních památek. Hotel Žerotín nabízí komfortní ubytování návštěvníkům městečka i lázní a disponuje kapacitou pro 24 osob. Hostům je k dispozici restaurace, terasa, dále mohou využít faxu, kopírky, uschovat vlastní kola, zapůjčit tenisové nebo badmingtonové rakety, společenské hry či knihy. K dispozici dětská postýlka a hračky. Denní tisk. Parkování zdarma. Možnost využití služeb auto-pneu servisu společnosti Desná a. s. Hotel Žerotín umožňuje konání různých rodinných i podnikových akcí, svateb a rautů. Hotel je umístěn na turisticky strategickém místě, 100 m od Ruční papírny, 300 m od zámku a cca 600 m od Lázní. Pro návštěvníky Hotelu Žerotín je k dispozici parkoviště zdarma přímo v jeho areálu. Součástí hotelu je bezplatné parkoviště. Ubytování v Jeseníkách v hotelu Žerotín*** je díky své poloze vhodný pro letní i zimní rekreaci. V létě si budete užívat krás okolního pohoří, v zimě třeba oblíbeného Ski areálu Přemyslov (cca 10 km daleko).
Poskytované služby
Bar | Parkoviště otevřené | Restaurace | Wifi

Velké Losiny, městečko s téměř 3000 obyvateli, patří k nejstarším obcím šumperského okresu. Mikroregion Velké Losiny se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku. Oblast disponuje přednostmi jako jsou rozsáhlé lesní komplexy, čistá voda a vzduch, rozptýlená lidová zástavba a množství historických a kulturních památek.Okolí hotelu přináší mnoho zajímavých možností, jak strávit volný čas. Zámek Velké Losiny, místní termální koupaliště nebo třeba l

Přímo v hotelu najdete útulnou restauraci, připravujeme speciality z domácí i světové kuchyně. Posedět můžete také na prostorné venkovní terase nebo v baru s bohatou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583224433,+420604588384
WWW