Chata Královec - horský penzion Šléglov
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Královec - horský penzion Šléglov

Chata Královec poskytuje ubytování formou rodinného horského penzionu v klidném předhůří Jeseníků. Návštěvníci se mohou také seznámit s chovem domácích zvířat na naší malé farmě. Chováme zde ovce, kozy, pštrosy, pávy a různou drůbež. Vyrábíme z kozího mléka domácí sýry, jogurty, kefír aj. Tyto produkty je možno dle ročních období ochutnat případně zakoupit. Penzion se nachází v klidném předhůří Jeseníků. V okruhu do 10 km je řada velkých lyžařských středisek, běžkařských tratí a cyklotras. Ubytování je poskytováno formou rodinného penzionu. V objektu se nachází restaurace s širokým sortimentem nápojů a s jednoduchým občerstvením. V přízemí je také salonek pro 15 osob. Pokoje jsou ve dvou podlažích. U penzionu je asfaltové hřiště, vybavené pro veškeré míčové hry. Dále se zde nachází venkovní posezení s grilem a ohništěm, dostatek travnatých ploch pro relaxaci a zábavu. V blízkosti chováme domácí zvířata s možností se sezónně seznámit s jejich zvyky a s mláďaty. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové s možností přistýlek. Sociální zařízení je na patře. Je možno objednat pokoje s televizí. Každý pokoj má své nádobí pro samostatné vaření. Vždy na patře je kuchyňka s lednicí.

Turistika, cykloturistika. Návštěva památek, naučných stezek, technických objektů a jeskyní. Možnost houbaření. Bazény a termální koupaliště v okruhu do 25 km. Letní bobová dráha, horské minikáry. Sjezdové a běžecké lyžování, sněžné čluny, vhodné pláně pro padákové lyžování.

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek
Pro děti
Dětské hřiště

Penzion leží mezi obcemi Branná a Staré Město pod Sněžníkem. Brannou projíždí dálkové spoje na Prahu, Brno, Olomouc, Ostravu a to jak vlakové tak autobusové. Z Branné je to k nám 5km. Možno ve všední dny místním autobusovým spojem, pěknou procházkou nebo po domluvě zajistíme odvoz. Automobily mají parkoviště přímo u objektu s kapacitou do 15 vozidel. Pro kola a motorky máme zajištěny uzamykatelné parkovací prostory. Jsme schopni ustájit až čtyři koně po předchozí domluvě ve venkovním výběhu.

Poskytujeme polopenze nebo si návštěvníci mohou sami vařit ve vybavené kuchyňce. Rychlé jednoduché občerstvení nabízí i naše restaurace. Možnost grilovat na venkovním grilu nebo opékat si na otevřeném ohništi.

 Kontaktní informace
Kontakt
583230009,603549348-9
WWW