Penzion Kosanda
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Kosanda

Obec Branná leží 7 km jihozápadně pod Ramzovským sedlem, spojujícím Rychlebské hory s hřebenem Hrubého Jeseníku a tvořícím přirozenou moravsko-slezskou hranici. Od sedla klesá postupně se zahlubující údolí říčky Branné. Bezprostřední okolí Branné tvoří členité, částečně lesy porostlé Ramzovské sedlo na okraji masivu Hrubého Jeseníku s nadmořskou výškou okolo 750 m n. m. Pension je umístěn na samotě pod hradem Kolštejn. Celková kapacita ubytování je 35 lůžek, která jsou rozdělena do 6 apartmánů ve dvou objektech. V Kosandě A (turistická třída) jsou 4 apartmány s celkovou kapacitou 24 lůžek. Součástí tohoto objektu je také společenská místnost se samoobslužným barem a krbem. V Kosandě B (prvotřídní ubytování) jsou 2 apartmány s celkovou kapacitou 11 lůžek. V tomto objektu se nachází sauna s ochlazovacím bazénkem a sociálním zázemím.

Přímo v Branné se nachází vlek POMA 450m a sedačková lanovka 550m s nočním osvětlením, v Ostružné a v Petříkově najdete mnoho vleků pro začátečníky i pro náročné lyžaře s umělým zasněžováním, na Ramzové je sedačková lanovka na Šerák, končící ve výšce 1350m.n.m. se sjezdovkou přes 2000m. dlouhou, dráha pro sněžné čluny, upravené běžecké tratě, v areálu pensionu se nachází hřiště na nohejbal, volejbal, fotbal a košíkovou, ruské kuželky

Poskytované služby
Bar | Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Sauna

Pension se nachází v podhůří Jeseníků v obci Branná ( 570 m.n.m.) na železniční trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem. Od nádraží v Branné cca 5 min. chůze údolím proti proudu říčky Branná, ve směru z nádraží podél trati na Ostružnou.

Vlastní stravování s využitím kuchyní. V letním období je možno využít letní kuchyni, která je vybavena udírnou, krbem a roštem na grilování, popř. otevřeného ohniště pro opékání. V obci je možno stravování v restauraci Kolštejn, U pytláka nebo Na Kovárně. Součástí apartmánu je kuchyň s plynovým vařičem, varnou konvicí, lednicí 180 l, mrazničkou 40 l, mikrovlnou troubou a veškerým nádobím pro počet ubytovaných.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420604643128
WWW