Rekreační areál Skiland - Ostružná
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Rekreační areál Skiland - Ostružná

Rekreační areál Skiland leží v obci Ostružná v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Horská obec leží v 700 až 950 m n.m. na trati Hanušovice - Jeseník v těsné blízkosti Ramzovského sedla. Ramzová, Petříkov a Ostružná na sebe navazují a tvoří jednu sportovně rekreační oblast, odkud jsou dostupné jak sjezdové a běžecké lyžařské areály, tak spouta cyklotras a turistických tratí. Ramzovské sedlo je lyžařským centrem s lanovkou na Šerák. Rekreační areál Skiland poskytuje ideální prostředí pro sjezdové lyžování, běžky, turistiku i cykloturistiku. Je ideálním nástupištěm výprav na hřebeny Hrubého Jeseníku s Pradědem na jedné straně a oblast Králického sněžníku a Rychlebských hor na druhé straně. Rekreační areál Skiland Ostružná Vám nabízí: ubytování ve 4 lůžkových pokojích s polopenzí, sociální zařízení pro každý pokoj (WC + sprchový kout), apartmány s kapacitou 5 lůžek a 2 přistýlek, ubytování ve 2lůžkových pokojích, kde vždy 2 pokoje mají společné sociální zařízení (WC + sprchový kout), restauraci se zajímavým interiérem, širokým výběrem jídel a cenami, tenisový kurt, volejbalové hřiště, ruské kuželky, ohniště pro táboráky a spoustu dalších příležitostí ke sportu a rekreaci.

Dvě bowlingové dráhy. Dva tenisové kurty které je možno využít i jako volejbalové nebo nohejbalové. Půjčovna kol. Stolní tenis. Ruské kuželky. Ideální prostředí pro sjezdové lyžování, běžky, turistiku i cykloturistiku.

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené | Restaurace

Když pojedete směrem od Hanušovic, Rekrační areál Ostružná uvidíte již z dálky (dvě zelené střechy s nápisem Skiland). Pojedete kolem větrníků, přejede železniční přejezd a jste v Ostružné. Na první zatáčce odbočíte doleva, vjedete do prvního vjezdu (cca 20m) a zastavíte přímo před jednou z budov našeho komplexu. Když pojedete směrem od Jeseníku, projedete Ostružnou ke kostelu a obecnímu úřadu, za obecním úřadem odbočíte vpravo na cestu vedoucí ke dvěma budovám Skilandu, vjedete do prvního vjezdu a zastavíte přímo před jednou z budov našeho koplexu. V Ostružné, 100 m od Rekrečního areálu, je zastávka jak železniční, tak i autobusová.

Stravování v restauraci se zahrádkou. Ohniště, gril s vlastní obsluhou. V přízemí Přední chaty se nachází společenská místnost s TV, kuchyňka pro hosty s polopenzí a lyžárna (v létě slouží jako úschovna kol). Ve druhém patře chaty je kuchyň pro ostatní hosty sloužící především k ohřevu jídel, uvaření kávy, čaje apod.

 Kontaktní informace
Kontakt
583230068(recepce),737050616(rezervaceubytování)
WWW