Chata Hosper
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Hosper

Naše chaloupka se nachází v malebné vesničce Bělá pod Pradědem, která se rozkládá nedaleko lázní Jeseník. Jedná se o klasickou roubenku postavenou v 30 letech minulého století. V chalupě jsou 2 ložnice. V jedné se vyspí 3 lidé (dvojpostel+přistýlka), v té druhé se pohodlně vyspí 5 lidí. V chalupě samozřejmě nechybí kuchyň s dobovým nábytkem, která je i zároveň jídelnou nebo společenskou místností. Kuchyň je vybavena mikrovlnnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí. V kuchyni se nacházejí kachlová kamna, které jsou ideálním zdroje tepla, a v kterých je možno upéct např. buchty Jediná místnost, u které nebyl dodržen dobový vzhled, je moderně zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem. V koupelně se nachází i ekologická toaleta. Ostatní místnosti jsme se snažili vybavit dobovým nábytkem. V chalupě se nachází dvoje kachlová kamna, která jsou ideálním zdrojem tepla zvláště v zimních měsících. Za chalupou jsme vytvořili posezení u ohně, u kterého si můžete pochutnat na mase, které si připravíte na venkovním přenosném grilu. Idylku vám bude dotvářet šumění říčky Bělá, která protéka za chalupou.

Pro zimní radovánky lze využít nedaleký ski areál Filipovice cca 5km a když povyjedete kousek výš budete si moci zalyžovat ve skiareálu Červenohorské sedlo. V létě můžete vyrazit na vysokohorské túry, které uspokojí i náročné turisty. Návštěvníci mohou též využít služby místního koupaliště, či přímo navštívit lázně v Jeseníku.

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Pískovistě

Kuchyň je vybavena mikrovlnnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí. V kuchyni se nacházejí kachlová kamna.

 Kontaktní informace
Kontakt
775924778,605486156
WWW