8 ubytování
Domeček v Jeseníkách

Domeček v Jeseníkách

Domeček se nachází v turistickém, lyžařském a lázeňském centru Jeseníků v obci Bělá pod Pradědem - Domašov, poblíž křižovatky Jeseník / Karlova Studánka / Šumperk a je příjezdný autem. Restaurace 80m, pošta, autobusová zastávka a obchod jsou 350m, Relax centrum 350m - bo ... (více)

Chaloupka v Jeseníkách

Chaloupka v Jeseníkách

Chaloupka se nachází v turistickém, lyžařském a lázeňském centru Jeseníků v - Bělé pod Pradědem - Domašov , poblíž křižovatky Jeseník/Karlova Studánka/Šumperk a je příjezdná autem. Obchod, restaurace 80m, pošta a autobusová zastávka jsou 50m. Soukromé vleky 1,5km, lyža ... (více)

Chata Znojemčan

Chata Znojemčan

Chata se nachází v obci Bělá v krásném horském údolí s ideálními přírodními podmínkami k provozování sportovních a turistických aktivit. V objektu se nachází pět pokojů - 1/3lůžka, 3/4lůžka a 1/5 lůžek. Každý pokoj má vybavenou kuchyňskou linku, jídelní stůl, s ... (více)

Chata Hosper

Chata Hosper

Naše chaloupka se nachází v malebné vesničce Bělá pod Pradědem, která se rozkládá nedaleko lázní Jeseník. Jedná se o klasickou roubenku postavenou v 30 letech minulého století. V chalupě jsou 2 ložnice. V jedné se vyspí 3 lidé (dvojpostel+přistýlka), v té druhé se pohodlně ... (více)

Chata Bělka

Chata Bělka

Nabízíme vám celoroční komfortní ubytování na chatě Bělka v Jeseníkách, která se nachází v krásné a klidné části obce Bělá pod Pradědem s výhledem na panoramu Jeseníků - Červenohorské sedlo, Keprník a Šerák (Ramzová). Chata je po celkové rekonstrukci s komfortní ... (více)

Chata U Janka

Chata U Janka

CHATA „U Janka“ se nachází téměř na samém konci osady Bělá pod Pradědem, která je vzdálena 10 km od lyžařského centra Červenohorské sedlo a 10 km od města Jeseníku. Jeseník je vyhledávaným lázeňským střediskem. „U Janka“ nabízíme komfortní ubytování v nově vyba ... (více)

Chaloupka za potokem

Chaloupka za potokem

Chaloupka za potokem se nachází v obci Domašov u Jeseníku, plocha pozemku 3.500M, parcelou protéká potok, pozemek je celý oplocen, parkování pro 5 aut na pozemku,Ubytovací kapacita je 12 lůžek + 2 přistýlky. V chaloupce najdete krbová kamna, TV, CD přehrávač, pračku, velká lednic ... (více)

Horská chalupa Hanička

Horská chalupa Hanička

Nabízíme ubytování pro celoroční rodinnou dovolenou pod lyžařským střediskem Červenohorské sedlo. Horská chalupa Hanička je vhodná pro rekreaci a dovolenou pro rodiny nebo menší kolektivy. Toto ubytování je v samostatném objektu horské chalupy, objekt pronajímáme jen jako cele ... (více)

 8 ubytování