Penzion U Julka
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion U Julka

Pension U Julka se nachází poblíž Domašova v Jeseníkách. Čistota prostředí a ovzduší zaručuje rekonvalescenci tělesných a duševních sil všem, kteří touží po odpočinku v krásné přírodě. Pension U Julka je nejlepší alternativou pro milovníky letních a zimních sportů, pro vyznavače turistiky, cyklistiky, horolezectví, lyžování a kolektivních sportů. Poblíž se nachází mnoho běžeckých i sjezdových tratí, v létě je zde možnost koupele v krytém bazénu, dopřát si perličkové koupele nebo si zajít na proslulé masáže v neméně proslulých lázních Vincenze Priessnitze, které jsou vzdálené 10 km. Celková kapacita je 23 lůžek. Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením v každém pokoji.

turistika, cyklistikya, horolezectví, lyžování, běžecké lyžování, vybavení: ruské kuželky, nohejbal, stolní tenis, hřiště na volejbal. Aquacentrum - krytý bazén v České Vsi s celoročním provozem. Krytý bazén s masážními proudy v Lázních Jeseník, možnost zakoupení léčebných procedur, tenisové kurty, minigolf. Sportovní miniareál RELAX RX Domašov.

Poskytované služby
Krb | Parkoviště otevřené | Restaurace
Pro děti
Dětské hřiště

Pokud toužíte po kulinářském zážitku je k dispozici posezení v příjemném prostředí restaurace - 26 míst a Valašské izby - 36 míst. Naše restaurace nabízí jídla tradiční české kuchyně a široký sortiment alkoholických, nealkoholických i míchaných nápojů. Možnost pořádání rodinných oslav, firemních akcí, večírků.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420584420324
WWW