Penzion Richard
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Richard

Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Penzion Richard se nachází v srdci Jeseníků v Bělé pod Pradědem a je ideální pro aktivní turisty a rodiny s dětmi. Nejedná se ani o velký hotel ani o malý rodinný penzion. Kapacita penzionu se pohybuje kolem 30 lůžek, k dispozici je parkoviště. Poloha penzionu je perfektním výchozím bodem pro nejrůznější výlety do okolní přírody. Samotné ubytování je nabízeno v apartmánech a dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Poskytujeme také některé slevy – děti do 12 let mají výrazné slevy, nabízíme také po dohodě slevy pro skupiny. Přesné ceny najdete v kategorii Ceník , pro orientaci se nejlevnější ubytování pro dospělou osobu začíná na ceně 285 Kč na noc. Celý penzion je vybaven převážně dřevěným nábytkem, postele jsou pohodlné, pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Co se týče sportovního vyžití, je vám k dispozici sauna, tělocvična, fitness centrum, biliard a pro děti dětské hřiště. K penzionu dokonce přiléhá kouzelný rybník, kde můžete rybařit! Dále cykloturistika, pěší turistika, nedaleko ski areály, krytý bazén, běžecké tratě, městské koupaliště....

Poskytované služby
Bar | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek
Pro děti
Dětské hřiště | Masáž | Posilovna | Sauna

Možností výletů je kolem víc než dost. Jsou zde krásné lesy plné hub, dobře značené turistické trasy, cyklostezky, čerstvý vzduch, kopce a hory. V zimě jsou kousek od penzionu v provozu lyžařská střediska, běžecké tratě, v létě koupaliště, hrady a zámky, muzea apod. Určitě si vyberete. Rádi a ochotně vám při výběru výletů sami poradíme.

V našem penzionu máte možnost stravování v naší restauraci. Zaměstnáváme kvalitní kuchaře, které si hosté pochvalují. Můžete se stravovat sami nebo si domluvit polopenzi či plnou penzi. Výběr jídel je široký, vaříme také lehká, zdravá a vegetariánská jídla. Jíst můžete ve společné jídelně nebo venku, kde je pro hosty připraveno příjemné venkovní posezení. Na pití máme klasický výběr, čepujeme pravé české pivo.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420584420123,+420608683004
WWW