Hotel Červenohorské Sedlo
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
pokoj standart
 Mapa
Reklama

Hotel Červenohorské Sedlo

Hotel Červenohorské Sedlo sa nachází v nadmořské výšce 1013 metrů ve stejnojmeném lyžařském středisku. Hotel leží přímo na hlavní turistické trase Jeseníků. Ubytování v Jeseníkách, za příjemné ceny, kompletní servis pro Vaši dovolenou. Kromě nejvýhodnější polohy pro turistiku, nordic walking a horská kola je pro Vás v hotelu vnitřní vyhřívaný bazén, cenově výhodné pobyty pro děti až do 15-ti let, nekuřácké pokoje a kvalitní kuchyně jsou samozřejmostí. Využít můžete pokojů se dvěma ložnicemi, domácí mazlíčci jsou vítáni. Pokoj STANDARD je prostorný s plochou 21m², s dvojlůžkem nebo samostatnými postelemi. Na pokoji je možnost přistýlky, kterou tvoří plné lůžko. Pro více osob nabízíme třílůžkové pokoje s přistýlkou. Součástí pokoje je koupelna + WC, TV + sat., telefon. Pokoj STANDARD Plus se liší novým vybavením. Tyto pokoje jsou umístěny v části bez výtahu, většinu tvoří rodinné pokoje, mají dvě samostatné ložnice, pro rodiče a pro děti. Pro obě ložnice je společná předsíň, kde je také koupelna a WC. V kategorii standard Plus nabízíme také dvoulůžkové pokoje.

k dispozici šest km sjezdovek, které jsou přímo u dveří hotelu, pouze několik minut jizdy od hotelu je nový nejmodernější ski areál Kouty s šestisedačkovou lanovkou, celou oblast Jeseníků protkává 450+ km upravených běžkařských tras, turistika, nordic walking a horská kola, v hotelu vnitřní vyhřívaný bazén

Poskytované služby
Bar | Domácím zvířatům vstup povolen | Konferenční centrum | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek | Wifi
Pro děti
Bazén | Masáž | Posilovna | Sauna

Takřka nedotčená příroda Jesenických hor Vás na první pohled zaujme překrásnými výhledy do údolí, hustými lesy s množstvím hub a borůvek, křišťálovými vodopády a tajemnými jeskyněmi. Od historie dobývání zlata a čarodějnických procesů po adrenalin na Rychlebských cyklostezskách, exkurze na elektrárnu Dlouhé Stráně, to vše a mnohem více celé léto v Jeseníkách, z tohoto hotelu je to všude blízko.

pohodlně přístupný autem

Restaurace je umístěna v přízemí hotelu Červenohorské sedlo, má kapacitu 140 míst a navazující salonek pro 40 osob. Celý prostor restaurace je nekuřácký, vyjímky neudělujeme ani pro firemní a skupinové akce. Pejsci mají vyhrazený prostor. OTEVÍRACÍ DOBA: Pro veřejnost - od 7:30 do 22:00, v době od 7:30 do 9:30 nabízíme možnost snídaní a la cart pro neubytované hosty.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583295101
WWW