Hotel Černá Voda
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Černá Voda

Hotel se nachází v obci Černá Voda cca 20 km od města Jeseník, 5 km od polských hranic. Lesy v okolí lákají k houbaření, sběru lesních plodin, k relaxaci a procházkám na čerstvém vzduchu. Klidné a pěkné prostředí je ideální pro strávení příjemné letní i zimní rekreace. V letním období se nabízí vycházky do tichých a kouzelných zákoutí Rychlebských hor, k návštěvě určitě doporučujeme přírodní památky Venušiny misky, Nýznerovské vodopády či Píšťalu, zříceninu hradu Kaltenštejn, je zde také možnost romantického koupání v několika zatopených lomech, rybaření v rybnících v blízkosti obce, návštěva krápníkových jeskyní na Pomezí nebo bezbariérových Na Špičáku, vodní sporty na nedalekých polských jezerech u Nysy a Otmuchówa, mechová jezírka na Rejvízu, nebo třeba návštěva zámku Jánský vrch, kde se také mimo jiné nachází velmi vzácná sbírka dýmek. V zimním období jsou milovníkům sportu k dispozici lyžařské vleky na Miroslavi, vzdálené asi 12 km. Jedná se o lyžařský areál, kde jsou tři sjezdovky v délce 1200, 800, a 600 m. Sjezdovky jsou upravovány rolbou a sněhovými děly, možnost večerního lyžování, za poplatek úschovna lyží. Svůj lyžařský talent můžete prokázat také na Červenohorském sedle, Ramzové (17 km), Ostružné nebo Petříkově (22km), příznivé jsou i podmínky pro běžecké lyžování prakticky na území celého okresu. Ubytování: 3 x dvoulůžkový pokoj, 4 x trojlůžkový pokoj, 1 x apartmán.
Poskytované služby
Parkoviště otevřené | Restaurace

Hotel Černá Voda díky své poloze nabízí návštěvníkům spoustu kulturních a přírodních zajímavostí, cyklostezek, turistických a naučných stezek, hlavně pak ale jedinečnou krásu Rychlebských hor, které Vám nabídnou jeden z nejkrásnějších koutů nedotčené přírody, ticho a klid na lesních pěšinách, čistý vzduch a křišťálovou vodu i historii dávných časů.

V naší restauraci, letní terase a snack baru Vám nabízíme příjemné posezení a výběr z více než 150 druhů jídel, minutky, saláty, alko i nealko nápoje, pivo Černá Hora a množství kvalitních vín z vinných sklepů v Čejkovicích.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420605298565,+420584452529
WWW