Penzion Pavel
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Pavel

Penzion Pavel - penziony Jeseníky - nabízí ideální ubytování na horách, nachází se na louce pod lesem (50 metrů od Ski areálu Lázeňský vrch - večerní lyžování na osvětlené sjezdovce, v letním období v provozu golfové hřiště) v příjemném, tichém a zdravém prostředí na okraji areálu Lázně Dolní Lipová v Jeseníkách. Penzion Pavel - ubytování Jeseníky - je ideálním výchozím místem pro návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí, např: krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha z Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, projížďky na horských mini kárách na Ramzové, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších. Vybavení a okolí penzionu: společenská místnost, TV, DVD, hospůdka pro ubytované s posezením na zahrádce, velká zahrada, oplocené parkoviště přímo u penzionu, dětský koutek na zahradě,ruské kuželky, ohniště s posezením, půjčovna sportovního nářadí a kol. Přímo nad penzionem se nacházejí čtyři lyžařské vleky a sjezdovky různé obtížnosti.

Lyžařský areál Lázeňský vrch s technickým sněhem a osvětlenou, strojově upravovanou sjezdovkou přímo u penzionu. Ideální terény pro běžkaře. 8 km krytý bazén, 5 km bowling, squash, cyklistické a turistické stezky, městské koupaliště v Jeseníku, tenisové kurty.

Poskytované služby
Bar | Restaurace
Pro děti
Dětský koutek

Autobusová zastávka je 5 minut chůze od penzionu. Vlakové nádraží je 15 minut od penzionu.

Součástí penzionu je restaurace s barem s možností celodenního stravování (v sezóně) s TV, jukebox, stolní fotbal, kulečníky-karambol, biliard, šipky V letním období možnost posezení na venkovní zahrádce v těsné blízkosti-dětský koutek, ruské kuželky.

 Kontaktní informace
Kontakt
604154432
WWW