Penzion Trol
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Trol

Penzion Trol - ubytování jeseníky nabízí ideální ubytování na horách, nachází se pod lesem (10 min. od Ski areálu Lázeňský vrch - večerní lyžování na osvětlené sjezdovce) v příjemném, tichém a zdravém prostředí v Jeseníkách. Penzion Trol - ubytování Lipová-lázně - je ideálním výchozím místem pro návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí, např: krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha z Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, projížďky na horských mini kárách na Ramzové, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších. Mimo ubytování jsme pro vás připravili společenskou místnost, TV, velkou zahradu, parkoviště přímo u penzionu, ohniště s posezením, volejbalové a nohejbalové hřiště. V blízkém okolí penzionu se nacházejí čtyři lyžařské vleky a sjezdovky různé obtížnosti.

Lyžařský areál Lázeňský vrch s technickým sněhem a osvětlenou, strojově upravovanou sjezdovkou přímo u penzionu. Ideální terény pro běžkaře. 8 km krytý bazén, 5 km bowling, squash, cyklistické a turistické stezky, městské koupaliště v Jeseníku, tenisové kurty.

Poskytované služby
Parkoviště otevřené | Restaurace

Autobusová zastávka je 5 minut chůze od penzionu. Vlakové nádraží je 10 minut od penzionu.

Součástí penzionu je restaurace s barem s možností celodenního stravování (v sezóně) s TV a kulečníkem. V letním období možnost posezení na venkovní zahrádce s obsluhou. Stravování: snídaně, polopenze.

 Kontaktní informace
Kontakt
604154432
WWW