Hotýlek U Kance
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotýlek U Kance

Penzion se stylovou restaurací, který si Vás získá rodinnou atmosférou i profesionálním přístupem. Přejete si strávit rodinnou dovolenou na horách? Toužíte po aktivním odpočinku s přáteli? Potřebujete si oddychnout během pracovní cesty? Chcete stmelit pracovní kolektiv Vaší firmy? Rádi si pochutnáte na dobrém jídle se sklenkou moravského vína? Hotýlek u Kance je místo přesně pro Vás. Přijeďte k nám do lázeňské obce Lipová-lázně, která se rozkládá v údolí mezi pohořím Hrubého Jeseníku a Rychlebskými horami. Užijte si pohodu v příjemném prostředí penzionu Hotýlek u Kance. Ubytujte se v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha či vana, umyvadlo), s televizí a wi-fi připojením na internet v celém objektu.

V zimních měsících Vám naše oblast nabízí velké množství lyžařských vleků a běžkařských tratí, které uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. V létě je zde velké množství turistických stezek a cyklostezek.

Poskytované služby
Krb | Parkoviště otevřené | Restaurace | Wifi
Pro děti
Dětská židle | Dětský koutek | Hračky

Okolí nabízí spoustu zajímavostí - nejvyšší horu Jeseníků Praděd, Karlovu Studánku, Krápníkové jeskyně Na Pomezí, Jeskyně Na Špičáku, Mechová jezírka na Rejvízu, Nýznerovské vodopády, Barokní zámek Jánský vrch ( velká sbírka dýmek ). V blízkosti penzionu se nacházejí Schrottovy lázně. Rádi nabídneme a zajistíme relaxační nebo léčebnou kůru (perličkové, bylinkové koupele, zábaly, masáže). V okolí penzionu najdete i posilovny, sauny, bazény,

Přijďte potěšit své chuťové pohárky do stylově zařízené restaurace s příjemnou obsluhou. Kapacita restaurace je 70 míst a pro Vaše děti máme k dispozici 4 dětské židličky a koutek plný hraček. V teplých měsících je v provozu také letní zahrádka. Každý si vybere z naší široké nabídky výborných pokrmů, specialit ze zvěřiny, ryb i klasické české kuchyně. Ani na zastánce bezmasé stravy jsme ve své nabídce nezapomněli a pro všechny máme na konec sladkou tečku v podobě domácích dezertů.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420584421463,+420777022448
WWW