Ubytování a restaurace Na Rychtě
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Ubytování a restaurace Na Rychtě

Restaurace Na Rychtě vám nabízí ideální dovolenou, lyžařské kurzy nebo školy v přírodě v Lipové Lázních, malebné vesnici jesenických hor. V zimě zde můžete využít spoustu sjezdovek, běžeckých tras, na podzim a v létě cyklotrasy nebo trasy pro pěší turistiku. Můžeme Vám doporučit velký výběr léčebných a relaxačních procedur ve zdejších lázních. Ubytování vám nabízíme formou apartmánů o celkové kapacitě 38 lůžek. Vybrat si můžete ubytování přímo v budově restaurace nebo v samostatném domku, apartmánu U Rychty, který sousedí s budovou restaurace. Jeho kapacita je 7 osob s jednou přistýlkou. U restaurace je zajištěno parkování. Apartmány jsou vybaveny předsíňkou, kuchyňkou, jídelním koutem, lednicí, rychlovarnou konvicí,mikrovlnou troubou, TV, soc.zařízením. Stravování vám zajistíme formou polopenze nebo si můžete vybrat sami z obsáhlé nabídky jídelního lístku.

V horkých letních dnech máte možnost navštívit městské koupaliště v Jeseníku, mnoho zatopených lomů v okolí nebo Otmuchówské jezero (Polsko). Naskytují se také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření i rybolov ... V nedaleké vesničce Česká Ves můžete navštívit Adrenalin Park, kde můžete navštívit lanové centrum, horolezeckou stěnu, obří lanovku, můžete se projet na čtyřkolkách nebo na koních... V obci Lipová-lázně se nachází ly

Poskytované služby
Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek

V restauraci se teplá jídla podávají od 10:00 do 21:00. Vybrat si můžete ze široké nabídky hotových jídel i minutek za přijatelné ceny. Nabízíme vám také stravování formou snídaně a polopenze. V apartmánech je vybavená kuchyňka.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420766621804,584421295
WWW