5 ubytování
Apartmány Domeček

Apartmány Domeček

Apartmány Domeček se nachází v obci Lipová -lázně, okres Jeseník. Jedná se o 3 apartmánová ubytování, pro  až 8 osob ( apartmán Domeček), pro 4 osoby ( apartmán Petra) a pro 2 osoby ( apartmán Věra). Obec Lipová -lázně je malebná obec, která se nachází v údolí mezi Hrubým Jeseníkem a Ry ... (více)

Ubytování U Štrochů

Ubytování U Štrochů

Naše celoročně otevřené apartmá pro 9 osob je umístěno na dostupném místě v krásné lázeňské obci Lipová-lázně v katastrálním území Dolní Lipová, přibližně 4 kilometry západně od města Jeseník. Pro své nezamněnitelné horské klima je Lipová-lázně vhodným míst ... (více)

Apartmány Lipová

Apartmány Lipová

Horské apartmány se nachází v obci Lipová Lázně, místní části Horní Lipová. Tato obec leží na úpatí masivu Hrubého Jeseníku 3 km od lyžařského střediska Ramzová, cca 5 km od města Jeseník. V objektu se nachází 7 apartmánů s celkovou kapacitou 30 osob. Objekt prošel ... (více)

Apartmá V Oblouku

Apartmá V Oblouku

Apartmá V Oblouku vám nabízí celoroční ubytování v Jeseníkách v chaloupce v obci Lipová-lázně. Apartmá se nachází v klidné části obce Lipová-lázně, v ústraní od hlavní silnice. Ubytování zde je ideální pro ty z vás, kteří hledáte především soukromí a pohodu. ... (více)

Apartmá Domeček

Apartmá Domeček

Apartmá DOMEČEK se nachází v obci Lipová - lázně, okres Jeseník, v malebném údolí lemovaném horskými masivy Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Obec je známá nejen lázeňskou tradicí ( Lázně Dolní Lipová ), ale také nástupním místem pro turisty a v zimě pro milovníky s ... (více)

 5 ubytování