Rekreační středisko Bozeňov
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
restaurace penzion
restaurace penzion
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
ubytování okál
ubytování okál
 Mapa
Reklama

Rekreační středisko Bozeňov

Rekreační středisko Koliba Bozeňov se nachází u přehrady v Dolním Bušínově, 10 km od Zábřeha a 12 km od Mohelnice, obklopené krásnými lesy. Je to skvělé místo pro cyklisty, pěší turisty i rekreanty toužící po klidu a odpočinku. Na své si zde přijde každý – sezóně nabízíme ubytování v chatkách a možnost stanování hned u přehrady, k dispozici zde budete mít společné sociální zařízení, kuchyňku, tenisové kurty, ping-pongové stoly a hříště na plážový volejbal.Ve zdejším kiosku také koupíte vše od nápojů až po jídlo. Pro náročnější klientelu je zde nově zrekonstruovaný penzion s restaurací pro 80 osob, což je výborné místo pro konaní oslav, svateb, firemních školení, soustředění a nebo škol v přírodě. Rekreační středisko nabízí ubytování i v okále. Jedná se o dvoupokojový plně zařízený okál s kapacitou 3 lůžek (obývací pokoj – TV, satelit, kuchyňka, sociální zařízení se sprchou, ložnice, předsíňka a terasa - možnost přistýlky). A ten kdo si touží užít trochu toho adrenalinového sportu - tak pro toho tu máme lanové centrum, bungee trampolínu, skákací boty a také si můžete zkusit zahrát na Robina Hooda v naší lukostřelnici. Penzion a adrenalinové sporty pro vás máme otevřeny celoročně.

Vyžití kemp: koupání v přehradní nádrži, tenisové kurty, nohejbal, plážový volejbal, cyklo a pěší turistika. Vyžití penzion: biliard, fotbálek, šipky, ping-pongové stoly, hřiště na plážový volejbal, minikopanou, lanové centrum, skákací boty, bungee trampolína, lukostřelba, půjčovna kol.

Poskytované služby
Konferenční centrum | Krb | Kuchyně | Parkoviště uzavřené | Restaurace
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště

Stravování (kemp): kiosek s rychlým občerstvením, výborná minutková jídla, pivo, nápoje, nanuky. Stravování (penzion): nově zrekonstruovaná, příjemná restaurace s krbem s kapacitou cca 80 míst.

Restaurace v penzionu je vhodná pro pořádání svatebních hostin, školení, srázů a oslav.
 Kontaktní informace
Kontakt
583449094(kemp),583411299(penzion),777945920
WWW