Předchozí | Dalšístrana / 8 20-40 z 142 ubytování
Pension U řeky

Pension U řeky

Malý rodinný pension je zaměřený na rodinnou rekreaci s dětmi i kojeneckého věku, malé kolektivy, důchodce a milenecké páry. Svého pejska si také vezměte sebou ! Pension je stylově přebudovaný z bývalé zemědělské usedlosti založené v roce 1752. V letech 1974, 1988 a 2005 ... (více)

Penzion U vinaře

Penzion U vinaře

Penzion U vinaře se nachází v části Jeseník – Bukovice, při hlavní silnici č. 44 směrem na Šumperk, přímo u řeky Bělé. Nabízí možnost ubytování až pro 11 osob ve čtyřech pokojích (1x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový a 2x dvoulůžkový). Platí zásada, že pro čtyř ... (více)

Penzion Mysliveček

Penzion Mysliveček

Penzion Mysliveček se nachází v obci Široká Niva. Kapacita penzionu je 29 míst (2 dvoulůžkové pokoje s přistýlkami, 3 třílůžkové pokoje s přistýlkami, 1 pokoj s manželskou postelí bez možnosti přistýlky). Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Možnost stanování nebo ... (více)

Chata Královec - horský penzion Šléglov

Chata Královec - horský penzion Šléglov

Chata Královec poskytuje ubytování formou rodinného horského penzionu v klidném předhůří Jeseníků. Návštěvníci se mohou také seznámit s chovem domácích zvířat na naší malé farmě. Chováme zde ovce, kozy, pštrosy, pávy a různou drůbež. Vyrábíme z kozího mléka domác ... (více)

Penzion U Lázní

Penzion U Lázní

Penzion U lázní Velké Losiny - ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku. Penzion - rodinný hotel Vám nabídne prostředí, kde se budete cítit jako doma. Objekt penzionu má vlatní zahradu, venkovní posezení, ohniště s grilem a v létě malý bazén na osvěžení. Areá ... (více)

Penzion U rybníka

Penzion U rybníka

Areál se nachází v rekreační oblasti Jeseníky, v malebném a čistém prostředí na pomezí pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Celý areál je kompletně oplocený, včetně dostatečné kapacity parkovacích stání. Má velmi výhodnou polohu pro zimní i letní aktivity s do ... (více)

Penzion Losín

Penzion Losín

Náš horský penzion Vám nabízí ubytování ve stylově zařízených dvoupatrových apartmánech s veškerým vybavením, v nádherné krajině Hrubého Jeseníku. Každý pro 5 osob s možností přistýlky. Penzion leží poblíž oblíbených lyžařských areálů jako je Přemyslov, Bra ... (více)

Pension Stará pošta

Pension Stará pošta

Zveme Vás do krásného prostředí Jeseníků, kde se nedaleko přehrady Slezská Harta nachází náš malý rodinný Pension Stará pošta. Okolí přehrady je panenský nedotčeno, což je dáno tím, že přehrada je napuštěna teprve od roku 1997 a turistický ruch je zatím v počátcích. ... (více)

Penzion U Sedlářů

Penzion U Sedlářů

Ubytování v rodinném domku s vlastním parkovištěm a zahradou v klidném prostředí lázeňského městečka Karlovy Studánky. Karlova Studánka leží v centru Jeseníků. V okolí je k dispozici množství turistických, cykloturistických a lyžařských tras. Objekt je rozdělen na dvě ... (více)

Penzion Pod Mořským okem

Penzion Pod Mořským okem

Penzion je určen pro milovníky aktivní dovolené všech věkových kategorií. Nachází se v klidné části obce Karlovice. Penzion disponuje parkovištěm, lyžárnou a krbovou místností pro večerní posezení. Dále je k dispozici prostorná zahrada, venkovní posezení s krbem, zahradní ... (více)

Pension Anna

Pension Anna

Pensionu Anna se nachází v malebném podhůří Jeseníků,v Rýmařově. Naší snahou je, poskytnout Vám ubytování tzv. " rodinného typu". Máme pro Vás připraveny dva samostatné apartmány,které jsou vybaveny vším,co k příjemnému pobytu potřebujete. Každý z apartmánů dispo ... (více)

Penzion Zálesí

Penzion Zálesí

Náš penzion Zálesí naleznete v oblasti Hrubého Jeseníku poblíž obce Loučná nad Desnou, pod Červenohorským sedlem (1080m.n.m.). Můžete využít náš penzion pro pořádání dětských táborů, škol v přírodě a lyžařských kurzů. V okolí penzionu naleznete dostatek prostoru pr ... (více)

Penzion U Julka

Penzion U Julka

Pension U Julka se nachází poblíž Domašova v Jeseníkách. Čistota prostředí a ovzduší zaručuje rekonvalescenci tělesných a duševních sil všem, kteří touží po odpočinku v krásné přírodě. Pension U Julka je nejlepší alternativou pro milovníky letních a zimních sportů, ... (více)

Penzion Arivaranch Podlesí

Penzion Arivaranch Podlesí

Podlesí, malé horské městečko v podhůří Hrubých Jeseníků, lemované Rychlebskými horami a Kralickou vrchovinou, se nachází v nadmořské výšce cca 600 m. Okolí poskytuje mnoho vycházkových, cykloturistických a lyžařských tras a také poznávání krás a turistických atrakcí ... (více)

Penzion Mia

Penzion Mia

Penzion MIA se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, 12 km od Pradědu, v údolí obce Dolní Moravice, která leží v nadmořské výšce 600 m.n.m. V roce 2007 byl objekt penzionu MIA zcela zrekonstruován. Obec Dolní Moravice, kde trvale žije necelých 450 obyvatel není přímo turistick ... (více)

Penzion Pod Hájem

Penzion Pod Hájem

Město Šumperk se rozkládá v malebném údolí řeky Desné, chráněné od severu masivem jesenických hřebenů. Šumperk je právem označován za bránu do Jeseníků, protože leží na křižovatce cest, které vedou k nejvýznamnějším horským výchozím základnám - Skřítku, Če ... (více)

Pension Schaumannův Dvůr

Pension Schaumannův Dvůr

Pension "Schaumannův Dvůr" se nachází na pokraji chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice. Pension je umístěn v klidném prostředí u lesa v obci Karlovice ve vzdálenosti cca. 5 km od podhorského městečka Vrbno pod Pradědem. ... (více)

Penzion Ina

Penzion Ina

Nabízíme ubytování asi 8 km od města Velké Losiny s termálními lázněmi, ruční papírnou a známým zámkem a nedaleko lyžařských středisek Branná, Petříkov, Ramzová. Ubytování: podkrovní pokoje s vlastní kuchyňkou, lednicí, TV, sprchvým koutem a sociálním zařízením. ... (více)

Penzion Blaník

Penzion Blaník

Penzion Blaník se nachází v Lipové – lázních na úpatí Hrubého Jeseníku. Jeseníky patří mezi nejzdravější a nejkrásnější místa v České republice. Je zde stále mnoho míst, která nejsou dotčena lidskou rukou. Díky velkému množství turistických, cyklistických a ly ... (více)

Ski penzion Petříkov

Ski penzion Petříkov

Ski penzion Petříkov nabízí turistům komfortní ubytování s výhledem na krásnou přírodu Petříkova. Penzion nabízí k ubytování 12 pokojů. Pokoje jsou 3 lůžkové s možností přistýlky v každém pokoji. Ubytování v penzionu je řešeno formou buněk, přičemž každá buňka ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 8 20-40 z 142 ubytování