Penzion Later
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Later

Penzion LATER se nachází v krásné a klidné části přírody na úpatí Jeseníků. V zimním i letním období je možné přijet autem i autobusem přímo k penzionu a parkovat na oploceném parkovišti patřícímu k areálu. Celková kapacita penzionu je 90 lůžek. V penzionu jsou k dispozici dva typy pokojů: První pokoje jsou klasické 2 – 6ti lůžkové s teplou vodou a bez vlastního sociálního zařízení, Druhým typem jsou 4 lůžkové pokoje apartmánového uspořádání s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Tyto pokoje mají dále k dispozici televizor. Pro návštěvníky penzionu ubytované v pokojích prvního typu jsou k dispozici: dvoje sociální zařízen a dvoje toalety, které jsou na chodbě. Pro skupiny 10ti osob je k dispozici: velký apartmán který je vybaven 4 ložnicemi, obývacím pokojem a vlastní koupelnou a wc. Hostům penzionu je k dispozici venkovní posezení s ohništěm pro uspořádání klasických táborových ohňů, grilem, kde je možno si objednat různé druhy steaků, ryb, nebo grilovaného prasátka. Samozřejmostí tohoto venkovního posezení je i venkovní bar.

Pro zábavu je zde vlastní lyžařský vlek (300 m) pro nenáročné a začínající lyžaře s možností večerního lyžování. Pro náročnější lyžaře je možnost zajistit skibus do blízkých ski areálů Branná, Petříkov nebo Ramzová. Přímo v penzionu můžete navštívit krytý bazén (12 m x 4 m) s celoročním provozem, saunu, posilovnu, tělocvičnu (24 m x 12 m) s možností širokého sportovního využití, multifunkční hřiště s umělou trávou, kde lze hrát vo

Poskytované služby
Bar | Konferenční centrum | Parkoviště uzavřené | Restaurace
Pro děti
Bazén | Dětský koutek | Houpačka | Pískovistě | Posilovna | Sauna

V penzionu je restaurace. Stravování formou: snídaně, polopenze, plná penze. Hostům nabízíme výbornou kuchyni založenou na tradičních moravských receptech.

 Kontaktní informace
Kontakt
583231432,608906099,608011092
WWW