6 ubytování
Penzion Andělka

Penzion Andělka

Ubytování v relaxačním centru a penzionu Andělka Nabízíme svým klientům 3 podkrovní apartmány o celkové kapacitě 10ti lůžek. Každý pokoj je vybaven komfortní postelí s kvalitní matrací, vanou, LCD televizorem a minibarem. Pro ty nejmenší zde nechybí ani dětské postýlky ... (více)

Penzion U rybníka

Penzion U rybníka

Areál se nachází v rekreační oblasti Jeseníky, v malebném a čistém prostředí na pomezí pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Celý areál je kompletně oplocený, včetně dostatečné kapacity parkovacích stání. Má velmi výhodnou polohu pro zimní i letní aktivity s do ... (více)

Penzion Ina

Penzion Ina

Nabízíme ubytování asi 8 km od města Velké Losiny s termálními lázněmi, ruční papírnou a známým zámkem a nedaleko lyžařských středisek Branná, Petříkov, Ramzová. Ubytování: podkrovní pokoje s vlastní kuchyňkou, lednicí, TV, sprchvým koutem a sociálním zařízením. ... (více)

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček se nachází v malebném podhůří Jeseníků a Králického masivu v nadmořské výšce 500 m. Díky své atraktivní poloze na skále nad řekou Moravou, byl již v minulosti znám pod názvem „ Orlí hnízdo“, jako výletní místo při procházkách v okolí Hanušovic. V ... (více)

Penzion Later

Penzion Later

Penzion LATER se nachází v krásné a klidné části přírody na úpatí Jeseníků. V zimním i letním období je možné přijet autem i autobusem přímo k penzionu a parkovat na oploceném parkovišti patřícímu k areálu. Celková kapacita penzionu je 90 lůžek. V penzionu jsou k di ... (více)

Penzon Sport

Penzon Sport

Rekreační středisko Sport ( cca 700 m.n.m. ) s celoročním provozem se nachází v oblasti Jeseníků ( kraj Olomoucký ) směr Šumperk ( 21 km ), Hanušovice , Králíky. Pro chvíle sportu nabízíme vlastní sportovní areál s 8 hřišti. Pro chvíle odpočinku je k dispozici velká zahrad ... (více)

 6 ubytování