Chata Vlčina
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Vlčina

Zveme Vás k pohodovému pobytu v nově vybudované chatě v horské vesničce Štědrákova Lhota v Jeseníkách. Lesnaté okolí je protkáno turistickými stezkami a množstvím cyklotras s možností aktivních procházek v blízkosti objektu. V zimním období je k dispozici 800 m dlouhá sjezdovka, vzdálená 150 m od chaty, a další středisko Panorama se třemi vleky a 1 000 m dlouhou sjezdovkou, vzdálenou 600 m od objektu. V okolí je také možnost běžeckého lyžování. Zdejší prostředí nabízí ideální podmínky pro aktivně strávenou dovolenou či víkend po celý rok. Chata je obklopena lesem a nachází se na začátku malé horské vesnice Štědrákova Lhota, 5 km od obce Ruda nad Moravou. Štědrákova Lhota je konečnou na dané trase, není tedy průjezdná do ostatních vesnic a měst. Jde o velmi klidnou lokalitu s minimálním provozem jen starousedlíků (70 obyvatel) a chatařů. K chatě náleží oplocená zahrada, kterou protéká horský potůček Pstruhovec, opatřený zábranou pro bezpečný pohyb malých dětí. Výhodou je celoročně prosluněné místo. Po celý den lze využít odpočinku na zastřešené terase nebo v prostoru velké zahrady se zahradním bazénem a ohništěm. Součástí zahrady je také pískoviště a prolézačky s houpačkou a skluzavkou pro děti. Chata je určena především pro rodiny s dětmi a pobyty větších skupin. Kapacita chaty je celkem 19 lůžek + 1 přistýlka.

v letním období venkovní stůl na ping-pong, v letní sezóně velká trampolína s ochrannou sítí (průměr 4,3 m), venkovní zapuštěný plastový bazén (3 x 5 m), koupaliště 5 km od chaty (v Rudě nad Moravou), nejbližší lyžařský vlek 150 m od chaty, Ski areál Panorama - sjezdovky 500m, 500m, 600m a 1000m ( 3x Poma ), které se zasněžují, rolbují a jsou vhodné pro lyžaře začátečníky, děti i pokročilé. V místě dostupná půjčovna kol, paint-ball, Zorb.

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené
Pro děti
Bazén | Dětský koutek | Houpačka | Pískovistě | Prolézačky | Sauna | Skluzavka

parkoviště u chaty pro 6 osobních aut - dostupnost po celý rok dobrá, autobusová zastávka 150 m od chaty, vlaková zastávka 5 km od chaty (v Rudě nad Moravou) - vlakové spoje navazují na autobusové spoje do Štědrákovy Lhoty

Vybavená kuchyně: studená a teplá voda (ohřev el. boilerem - 250 l), el. sporák se sklokeramickou deskou, el. multifunkční trouba, mikrovlnná trouba, 2 x lednice, myčka, varná konvice, kávovar, nádobí pro 20 osob. v obci nově otevřená rodinná hospůdka "Krčma Stodola".

 Kontaktní informace
Kontakt
605750652,603540514
WWW