Chata Na Rozcestí
Galerie
Obrázek bez názvu
apartmán
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
apartmán
apartmán
 Mapa
Reklama

Chata Na Rozcestí

Chata Na Rozcestí a apartmán U Niklů Vám nabízí celoroční ubytování v Jeseníkách v obci Štědrákova Lhota. Chata Na Rozcestí je nově rekonstruovaný objekt nabízející ubytování pro 19 osob s možností přistýlky. Chata je centrálně vytápěná. Apartmán U Niklů je nově zrekonstruovaná část obytného rodinného domu se samostatným vchodem nabízející ubytování pro 12 osob s možností přistýlky. Objekt je centrálně vytápěn.

V obci se nacházejí dva lyžařské areály (Skiareál Panorama a Skiareál Turek), ve kterých jsou v zimním období k dispozici čtyři lyžařské vleky POMA, lyžovat je pak možno až na pěti sjezdovkách, které jsou technicky upravovány včetně umělého zasněžování. Lyžařské terény nabízí kvalitní lyžování začátečníkům i pokročilým lyžařům.V létě Vám pak můžeme nabídnout vynikající podmínky pro pěší turistiku a horská kola.

Poskytované služby
Internet | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené

Příjezd k objektu je možný osobním autem (bezplatné parkování zajištěno), autobusem (zastávka cca 50m) popřípadě vlakem (nádraží v obci Ruda nad Moravou cca 5 km).

V objektu je kuchyň (komplet nádobí, sklokeramická varná deska, mikrovlná trouba, lednice, varná konvice). V zimní sezóně je možno domluvit si plnou-penzi nebo polo-penzi v Ubytovně Lesanka (asi 50 metrů od obou objektů) nebo je možno využít minutek v bufetu Na svahu (200m od objektů).

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583246218,+420602286202
WWW