Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 3)
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 3)

Rekreační chata je obyvatelná celoročně a pro tyto účely je vybavena velkou obytnou místností s kuchyňským koutem, čtyřmi ložnicemi ( 3 x 4, 1 x 3, 1 x 1 ve zvýšeném patýrku) o celkové kapacitě 16 lůžek + 2 přistýlky ( rozkládací pohovka v obytné místnosti), dvěmi koupelnami, v každé je sprchový kout, umyvadlo a WC. Další WC samostatné je v patře objektu. Vytápění chalupy zajišťuje bezúdržbové elektrické etážové topení. O zábavu se Vám postará televize se satelitem. Jedna čtyřlůžková ložnice + zvýšené patýrko s jedním lůžkem ( celkem pět lůžek) je upravena jako apartmán. Je zde k dispozici koupelna se sprchou, WC a umyvadlem. Součástí tohoto apartmánu je rovněž samostatná kuchyňka vybavená nádobím pro pět osob a sklokeramickou deskou. Chata stojí na oploceném pozemku o celkové rozloze 600m2, na kterém se nachází kryté posezení s přístupem do obytné místnosti. V posezení je k dispozici zahradní krb a udírna. Na chalupu je možné sebou vzít i domácího mazlíčka, ale zákazník odpovídá za udržení čistoty. Parkování na vlastním pozemku před chalupou. Chata stojí vlevo od hlavní příjezdové komunikace do obce. Příjezdová komunikace na konci obce končí a z tohoto důvodu je zde malý silniční provoz .

Okolní krajinu tvoří svahy se značenými běžeckými , turistickými i cyklo - trasami. Nejbližší lyžařský vlek je 200 m od objektu. Jedná se o Ski areál PANORAMA Štědrákova Lhota, sjezdovky v délce 400 až 1.100 m včetně nočniho lyžováni a umělého zasněžováni se svahem upraveným rolbou. Nejbližši oficiální koupaliště 5 km v Rudě nad Moravou, rybaření v řece 5 km, nebo po dohodě v obci, kde je možné zajistit na místních chovných rybnících sportovní

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště | Dětský bazén | Houpačka

Zastávka ČSAD cca 200 m od chalupy, Ruda nad Moravou je vzdálena cca 5 km.

V moderním kuchyňském koutě je k dispozici varná deska, lednička, varná konvice, mikrovlná trouba, myčka nádobí. Potraviny ( 2x týdně na objednávku) 200 m.