Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chalupa č. 1)
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chalupa č. 1)

Jedná se o stylovou, moderně vybavenou roubenou chalupu. Chalupa je pronajímána pouze jako celý objekt, který se skládá z přízemí, kde je umístěna koupelna s dvěma umyvadly, sprchou a WC. Další WC je samostatně vedle koupelny. Dvě ložnice ( 3 + 4 lůžka, jedna průchozí). Ve zvýšeném patře je obytná místnost jejíž součástí je plně vybavená kuchyň včetně nádobí pro 18 lidí, jídelna s posezenim. Tato místnost je vybavená stylovým dřevěným nábytkem, který si můžete prohlédnout ve fotogalerii objektu. Ve zvýšeném patře jsou další dvě samostatné ložnice (3+3 lůžka), pod střechou se sníženým stropem jsou další 2 prostory tvaru A (2+2 lůžka) Do těchto prostorů je přístup po dřevěném žebříčku, kdy do jednoho prostoru je přístup po žebříčku z chodby a do druhého prostoru je přístup po žebříčku z jedné výše uvedené třílůžkové ložnice. Ve zvýšeném patře je WC s umyvadlem a sprchovým koutem. Vytápěni objektu je podlahové elektrické. V kuchyni je k dispozici varná deska, 2 x lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, pečící trouba, zapékací mísa, televize se satelitem. Součástí objektu je zastřešená terasa s posezením o ploše 25m2, zahradním krbem a udírnou. Travnatý pozemek hned vedle terasy je osazen krytým pískovištěm s možností koupání malých dětí ( mušle), dvěma houpačkami, prolézačkou, šplhacím lanem pro děti a velkou atraktivní trampolínou s ochrannou sítí o průměru 430 cm. Tento pozemek je udržován pravidelným sečením a vzhledem k jeho rozloze 30 x 15 m, je vhodný pro spousta sportů. Celkem je chata určena pro 17 (+1) osob.

V zimním období možnost lyžování na vlecích Ski areálu Panorama Štědrákova Lhota a čerpat slevu na jízdném, dále je možné vyjet si na běžkách po okolí po značených a udržovaných běžeckých trasách, nebo si jen tak vyjít na procházku a kochat se krásnou, neponičenou přírodou v okolí vesnice Štědrákova Lhota. V letních měsících je možno okolní svahy vesnice sjíždět na kole, či jen tak se toulat přírodou a čerpat pozitivní energii a čerstvý ozdr

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště | Dětský bazén | Houpačka | Pískovistě | Prolézačky

Zastávka ČSAD cca 20 m od chalupy, ČD Ruda nad Moravou je vzdálena cca 5 km.

V kuchyni je k dispozici varná deska, 2 x lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, pečící trouba, zapékací mísa, televize se satelitem. Součástí objektu je zastřešená terasa s posezením o ploše 25m2, zahradním krbem a udírnou. Potraviny ( 2x týdně na objednávku) 20 m.