Penzion U Jelena - Mimo provoz
 Mapa
Reklama

Penzion U Jelena - Mimo provoz

V malebné horské vesničce Hraběšice v Jeseníkách leží naše stylová horská Chata U Jelena. Krásná chata na úžasném místě s vlastním lyžařským areálem, přímo vybízí ke sportovnímu vyžití. Náš lyžařský areál leží na dohled horské chaty a může nabídnout různé sjezdovky jak pro mále děti tak náročnější dráhy pro dospělé.Nejdelší sjezdovka je 730 m dlouhá.Rádi Vám zapůjčíme kompletní lyžařské vybavení. Nabízíme ubytování apartmánového tipu ,které je na úrovni 3 až 4 hvězdičkových hotelů. Samozdřejmostí je výborná domácí kuchyně kterou lze přizpůsobit dle přání klienta. Můžeme nabídnout sportoviště pro děti,venkovní posezení pro děti i dospělé,možnost venkovního ohniště.Vše v našem arálu a plně k dispozici po celý rok. Úžasné prostředí nabízí i v létě spoustu turistických a cyklistických tras a to vše v prostředí,které bylo vyhlášeno jako nejzdravější prostředí v ČR: Ceny jsou nastaveny dle možností našich klientů a jsou řešeny individuálně. 2 pokoje s vl.soc zařízením a TV, ostatní pokoje se spol.sociálním zařízením a sprchou v patře. Pokoje 3, 4 a 5-tilůžkové, v podkroví objektu 3 pokoje 6, 7 a 10 lůžek. Ubytování je možno rovněž ve stanech nebo karavanech na upraveném přilehlém pozemku.

Lyžování: 4 vleky(dvojkotva,poma,EPV, dětský vlek),6 sjezdovek, večerní lyžování,dení úprava sněhu rolbou,bufet,lyžařská škola, půjčovna lyží, snowtubing (jízda na gumových člunech). Možnost rybaření na blízkém přírodním jezeře. 3 km přírodní jezero s travnatou pláží a restaurací. Venkovní hřiště s umělým povrchem pro více jak 12 sportů.

Poskytované služby
Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek

Vlastní restaurace, venkovní zahrádka, lovecký salónek. Stravování zajišťujeme formou polopenze či plné penze dle domluvy s klienty. Možnost příjemného posezení na zahradě s ohništěm a grilem.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420608827550
WWW