Penzion Trámky
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Trámky

Penzion Trámky se nachází v Jeseníkách, v lázeňské oblasi Velkých Losin, v krajině opředené legendami o čarodějnicích v malebné obci Vikýřovice nedaleko města Šumperka. Bývalý zájezdní hostinec datovaný od roku 1898, je kompletně renovovaný objekt s citlivě dochovaným dobovým interiérem. Tímto Vás zveme do krásného podhůří Jeseníků, kde se samotný penzion, hotel nachází. Čekají na Vás luxusní pokoje s vlastním sociálním zařízením a koupelnou, která je barevně a vybavením originální pro každý pokoj. Ve všech pokojích je k dispozici televize s kabelovým příjmem a WIFI připojení k internetu. Pro rodiny s dětmi nabízíme možnost přistýlky.V našem Penzionu Trámky nabízíme levné i komfortní ubytování v jedenácti pokojích, recepce non-stop 24 hodin. Připraveno je pro Vás i privátní parkoviště, konfernční sál s kapacitou 90 osob, salonek s kapacitou 25 osob. Je to místo pro Vaše rodinné oslavy, svatby, konference, zážitkové firemní akce, obědy , večeře, catering. Rodinám s dětmi nabízíme víkendové balíčky (lyžařské pobyty, možnost půjčení kol).

Sport a volný čas - horské minikáry a koloběžky , rybaření, letní bobová dráha, jídza na koni, Acrobat park Štíty, tenisové kurty, termální lázně, krytý bazén, aqua centrum, vyhlídkové lety, tandemové seskoky, čtyřkolky, ski areály

Poskytované služby
Konferenční centrum | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek | Wifi
Pro děti
Houpačka | Pískovistě | Skluzavka

Kromě restaurace se skvělou kuchyní á la carte menu a několika druhy skvělého piva a vína z Jižní Moravy, můžete polechtat i chuťové buňky originální italskou pizzou upečenou v unikátní italské peci vytápěné dřevem. Za teplých dnů můžete posedět na Zahradní terase pod stoletou lípou a vychutnat si tak Váš oběd, odpolení kávu nebo večeři. Vaše děti si mohou nerušeně hrát na pískovišti a houpačkách, keré jsou součástí letní terasy.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583242404,+420603879812,+420736684286
WWW