Penzionek Šumperk
Galerie
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzionek Šumperk

Ubytování Šumperk, Penzionek - ubytování je vybudováno v prvním podlaží obytného domu, situovaného na okraji centra města Šumperk. Díky jeho poloze je možno využít vícero míst k procházce a relaxaci. Město Šumperk je obklopeno nádhernou krajinnou oblast. Leží v malebném údolí řeky Desné na severozápadě Moravy, která láká k letní i zimní turistice. Díky své poloze v podhůří Hrubého jeseníku je často nazýván branou Jeseníku. Na naše hosty tak nejen čeká příjemné a čisté ubytování, ale také spousta možností jak příjemně využít svůj volný čas. Součástí našeho ubytování v Penzionku je i bar v přízemí budovy. Možnost uspořádání oslav, podnikových večírků a pod. je pro nás samozřejmostí. 2-3 lůžkové pokoje s možností přistlýlky (15+přistl.). Ubytování je levné a vhodné pro jednotlivce a větší skupiny nebo firmy jezdící za prací.
Poskytované služby
Bar | Kuchyně | Restaurace | Salonek | Wifi

Směrem od Jeseníku, na první světelné křižovatce odbočte doprava, pokračujte asi 500 m a na třetí křižovatce uvidíte po pravé straně Penzionek. Směrem od Zábřeha na poslední světelné křižovatce (další světelná křižovatka za vlakovým nádražím) zabočte doleva a pokračujte asi 500m a na třetí křižovatce uvidíte po pravé straně Penzionek.

Snídaňové košíčky. Vlastní s možností vaření v plně vybavené kuchyňce. Možnost objednání pizzi na pokoj s dopravou zdarma. Občerstvení - káva, čaj, limo pivo nebo posezení v příjemném prostředí u vína v prostorách baru.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420721900550
WWW