Hotel Elegance
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Elegance

Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími hlavní třídu. Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ať už ve sportovním hotelovém centru kde najdete ricochet, malou kopanou, stolní tenis, bazén, aerobic, tělocvičnu nebo pro chvíle relaxace nabízí whirpool, saunu, solária, masáže a také největší solnou jeskyni v okrese. V prostorách hotelu je také umístěna zábavní herna s posezením a barem kde můžeme svým hostům nabídnout golfový simulátor, bowling, kulečník, snooker, šipky, stolní fotbálek a hokej, air hokej a také pokerový salonek pro karbaníky. Hotel nabízí celkem 15 pokojů a ubytování až pro 40 osob. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj pro invalidy.
Poskytované služby
Bezbarierový pokoj | Kadeřník | Konferenční centrum | Kosmetické studio | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek | Wifi
Pro děti
Bazén | Masáž | Sauna

Hotel leží v samotném centru města Šumperka, na ulici Husitské jen pár kroků od hlavní třídy. Pokud k nám cestujete vozem, nejlepší přístupové cestu jsou ve směru od Prahy po dálnici D11 na Hradec Králové a dále po silnici 1. třídy č. E 11 do Šumperka. Hotel ELEGANCE jako součást centra MAJÁK je hlavní dominantou při vjezdu do blízkosti hlavní třídy. V případě, že cestujete ve směru od Ostravy příp. Českého Těšína, použijte dálnici D 1 směřující do Olomouce a z Olomouce po po silnici I. třídy č. E 442, směr Šumperk. Při vjezdu do Šumperka se držte stále rovně ve směru na jeseník a po projetí dvou kruhových objezdů a dvou světelných křižovatek se dejte na třetí světelné křižovatce vlevo ve směru na Hanušovice.

Příjemné posezení Vám můžeme nabídnout ve stylové restauraci, cofeebaru nebo na terase hotelu. Moderně vybavená kuchyň restaurace umožňuje mistrům kuchařům vytvářet pro Vás lahodné pokrmy dle výběru z našeho bohatého jídelního lístku. V prostrorách restaurace máte k dispozici výběr z rozmanité palety jídel a široké nabídky nápojů. Na své si přijdou i znalci kvalitních vín. Restaurace nabízí pro své hosty až až 68 míst k sezení navíc také malý salonek, který Vám poskytne plné soukromí.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420581112120
WWW