4 ubytování
Hotel Sport

Hotel Sport

Hotel SPORT je ideálním místem pro přípravu vrcholových i amatérských sportovců, ale také firemních zasedání, konferencí, prezentací spojených se sportovní aktivitou, případně firemních sportovních akcí. Hotel Sport se nachází 10 minut od centra v klidné části města ... (více)

Hotel Grand

Hotel Grand

Hotel Grand se nachází v centru města Šumperka. Nabízí 60 lůžek hotelového typu. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu a jsou rozděleny do více kategorií.

Hotel Koruna

Hotel Koruna

Hotel Koruna má pro Vás pohodlné ubytování a nabízí Vám zázemí pro odpočinek blízko centra Šumperka. Budete v příjemném prostředí, obklopeni přátelskou atmosférou ubytováni v pohodlně vybavených pokojích, ve kterých najdete mimo jiné televizi, sprchu, WC a internetovou př ... (více)

Hotel Elegance

Hotel Elegance

Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími hlavní třídu. ... (více)

 4 ubytování