Chalupa Štědřenka
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chalupa Štědřenka

Chalupa se nachází v pěkném horském prostředí předhůří Jeseníků v obci Štědrákova Lhota. Obec je obklopena ze všech stran smíšenými a jehličnatými lesy, leží v nadmořské výšce 650 m. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku, houbaření, cykloturistiku s možností koupání (nejbližší bazén 5 km), v zimní sezónu pro běžkové nebo sjezdové lyžování. Nedaleko chalupy (700 m) se nachází lyžařský areál se 3 vleky (poma) pro středně náročné lyžaře, do chalupy lze dojet od vleků na lyžích. Ubytování v chalupě je vhodné maximálně pro 10 osob, 2-3 rodiny. V chalupě je společenská místnost s krbovými kamny, televizí (minikulečník, mini stolní tenis, mini air-hokej, společenské hry),rozkládací gauč. Ceny jsou smluvní.

Poloha chalupy v překrásné přírodě umožňuje milovníkům hor denně vyrážet do přírody nezávisle na dopravních prostředcích (mimo kola) ať už pěšky, na kole nebo v zimě na lyžích. Letní sezóna: turistika, cykloturistika, vodáctví, koupání. Zimní sezóna: běžkové a sjezdové lyžování.

Poskytované služby
Internet | Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené

Obec Štědrákova Lhota spadá do okresu Šumperk a leží blízko obce Ruda nad Moravou (5 km) a Šumperku (12 km). Obec je dobře dostupná vlakovým spojením (zastávka Ruda n.M.) nebo autobusem (Ruda n.Mor.,Lhota Štědrákova,konečná). V obci končí i v zimě dobře sjízdná a udržovaná silnice III.třídy.

Stravování vlastní - vybavená kuchyně v objektu. Vybavení kuchyně: lednice,elektrický kombinovaný sporák, myčka na nádobí, pračka, elektrická varná konvice, domácí pekárna, mikrovlnka, kuchyňská linka, veškeré nádobí. Restaurace je v Rudě nad Moravou. V obci je obchůdek otevřený pouze 2x týdně od 8.00 - 9.00, nejbližší obchod je vzdálen 2 km, případně 5 km v Rudě nad Moravou.

 Kontaktní informace
Kontakt
602888308
WWW