Pension Schaumannův Dvůr
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Pension Schaumannův Dvůr

Pension "Schaumannův Dvůr" se nachází na pokraji chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice. Pension je umístěn v klidném prostředí u lesa v obci Karlovice ve vzdálenosti cca. 5 km od podhorského městečka Vrbno pod Pradědem. Ideální dovolená a odpočinek od městského shonu a pro rodiny s dětmi. V oploceném areálu se nachází tenisový kurt s umělým povrchem a nočním osvětlením (možno využít i jako víceúčelové hřiště - volejbal, nohejbal, atd.), dětské hřiště, kolotoč, houpačky, prolézačky a ohniště s posezením. Vlastní venkovní bazén s osvětlením, v hlavní budově společenská místnost, společná kuchyňka (některé pokoje mají vlastní kuchyňku - viz. ubytování), sauna, dětský koutek a klubovna se stolním tenisem, elektronickými šipkami a stolním fotbalem. V zimě možnost sjezdového i běžeckého lyžování. Uzamykatelná úschovna lyží a kol přímo v hlavní budově. Pension má vlastní parkoviště přímo v areálu. Penzion nabízí své celoroční služby ve 13-ti pokojích s celkovou kapacitou 42 míst včetně přistýlek. Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích nebo v rodinném pokoji s kapacitou až pět osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou (9 pokojů se sprchovým koutem, 2 pokoje s vanou a 2 pokoje s vířivou masážní vanou). Dále jsou pokoje standardně vybaveny lednicí, varnou konvicí, televizí a rádiobudíkem. Rodinný pokoj s vířivou vanou a dvoulůžkové pokoje s vanou mají vlastní kuchyňský kout. Pokoj s vířivou vanou a balkónem má vlastní kout bez vařiče. Pokoje umístěné na jižní straně budovy mají vlastní boalkony.

tenisový kurt s umělým povrchem a nočním osvětlením (možno využít i jako víceúčelové hřiště - volejbal, nohejbal, atd.),vlastní venkovní bazén s osvětlením, klubovna se stolním tenisem, elektronickými šipkami a stolním fotbalem, v zimě možnost sjezdového i běžeckého lyžování. V létě možnost četných výletů do malebné přírody Jeseníků po značených stezkách. Dále možnost cykloturistiky ve stejném malebném prostředí po vyznačených cyklotra

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Kuchyně | Parkoviště otevřené | Restaurace
Pro děti
Bazén | Dětská postýlka | Dětské hřiště | Dětský koutek | Houpačka | Prolézačky | Sauna

Autem: ■ze směru od Bruntálu: směr jízdy na Vrbno pod Pradědem. Asi 2 km. Před Vrbnem odbočka na Karlovice. Projet celou obcí směrem Širokou Nivu a na konci obce po pravé straně se ukáže budova pensionu. ■ze směru od Krnova: směr jízdy na Bruntál. V Nových Heřmínovech (asi 5 km před Bruntálem) odbočka doprava směr Karlovice. Při vjezdu do obce se jako první budova po levé straně ukáže středisko pensionu. ■ze směru od Vrbna p. Pradědem: směr jízdy na Bruntál. Po dvou km. Po výjezdu z obce odbočka vlevo na Karlovice. Projet celou obcí směrem na Širokou Nivu a na konci obce po pravé straně se ukáže budova pensionu. Autobusem: ■Autobusová linka Bruntál - Vrbno pod Pradědem přes Širokou Nivu. Zastávka Zemský Dům asi 100 m od pensionu. Při jízdě autobusem je Pension vidět po levé straně. Vlakem: ■Nedoporučujeme jízdu vlakem. Zastávka je vzdálena asi 2 km od Pensionu. Lepší je využít z Bruntálu autobusový spoj. Autobusové nádraží v Bruntále je hned vedle vlakového.

Společná kuchyňka (některé pokoje mají vlastní kuchyňku). Středisko nabízí celoročně rozšířené kontinentální snídaně v ceně ubytování. V hlavní budově je umístěn prodejní automat na teplé nápoje, cukrovinky, chlazené zboží a nápoje. V letních měsících je přímo na terase střediska k dispozici občerstvení s točeným pivem. V létě se také jednou týdně v odpoledních hodinách griluje. Restaurace jsou od střediska vzdálena 5 a 10 minut chůze. Obchod je od pensionu 12 minut chůze.

 Kontaktní informace
Kontakt
603356242
WWW