Farma Bovine
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Farma Bovine

Farma sídlí a hospodaří v obci Heřmanovice, cca 20 km od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu. Správní budova farmy je přímo na křižovatce Vrbno pod Pradědem - Zlaté Hory - Krnov - Horní Údolí. Farma nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném rodinném domě. Dům se nachází cca 250 m od hlavního střediska farmy a je rozdělen na dva apartmány, každý se samostatným vchodem, sociálním zařízením i kuchyní. V případě zájmu je možné apartmány zprůchodnit. V každém z apartmánu jsou dvě ložnice se dvěmi lůžky, obývací pokoj spojený s kuchyní, kde je krb s posezením, které se dá v případě zájmu využít jako přistýlka a kuchyňská linka. Je zde WC a koupelna s vanou i sprchovým koutem. Na přání je možné zapůjčit dětskou postýlku a dětskou jídelní židličku. Vytápění je řešeno elektrokotlem a krbem s tepelným rozvodem, záleží na přání hostů. V celém domě je zákaz kouření. Na zahradě je houpačka pro děti a ohniště. Celková kapacita je 8 plnohodnotných lůžek a 6 lůžek na přistýlkách (celkem tedy 14 osob) Na dovolenou si můžete po dohodě přivést i svého pejska či jiné domácí zvířátko.

Na koňském hřbetě se můžete vydat do blízkého i vzdálenějšího okolí, vždy se vám ale naskytne nádherný výhled na okolní krajinku. Mezi nejoblíbenější patří výlety na Rejvíz, kam vede stinná lesní cesta, ale i směr k Polsku a na obec Petrovice určitě stojí za to :-)

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené
Pro děti
Dětská postýlka | Dětská židle | Houpačka

Nejlépe se k nám dostanete autem, také autobus má zastávku přímo na křižovatce, vlakem nejblíže do Vrbna pod Pradědem (10 km).

V apartmánu je kuchyňská linka, která je plně vybavená (sporák se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí atd.).

 Kontaktní informace
Kontakt
605248358,605248359,774034038
WWW