Hotel Centrum Stone
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Centrum Stone

Centrum Stone Vás zve k celoroční aktivní sportovní nebo relaxační rodinné dovolené v Jeseníkách. Ubytování v Centrum Stone s.r.o. Vrbno nabízí krásný výhled na Jeseníky s výběrem pokojů v různém cenovém rozpětí. Pokoje jsou 2,3,4 lůžkové nebo apartmán se sociálním zařízením na každém pokoji. Poloha penzionu je vhodně situována v horní části Vrbna pod Pradědem ve směru lázně Karlova Studánka nebo Jeseník (23 km). Centrum Stone je klasická, zděná budova. V hotelu Centrum Stone je pro hosty připraveno 18 komfortně vybavených pokojů. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet. Součástí Centrum Stone je sportovně-zábavný areál (bowling, kulečník).
Poskytované služby
Bar | Konferenční centrum | Parkoviště otevřené | Restaurace | Wifi
Pro děti
Bazén | Posilovna | Sauna

Pěkné, lesnaté a členité okolí je protkáno poměrně hustou sítí turistických cest, místních značení, naučnou stezkou, a značených cyklistických tras. Pravidelně se udržují tratě pro lyžařskou turistiku. Na svahu Vysoké hory je v provozu lyžařský vlek s osvětlenou sjezdovkou. Ten, kdo se už nasytí města a jeho okolí, má jiné možnosti: údolí obce Ludvíkova, známé lázně Karlova Studánka, sportovní a turistické středisko Ovčárna – Praděd, údolí

300 m pod penzionem jsou umístěny autobusové zastávky jak ve směru lázně Karlova Studánka - (cca 9 km) - Hvězda s následným přestupem do autobusu - kyvadla na Ovčárnu, tak ve směru opačném, do okresního města Bruntálu (cca 25 km).

Centrum Stone nabízí ubytování se snídaní, formou polopenze nebo plné penze. Stylová restaurace hotelu Centrum Stone o kapacitě 80 míst nabízí pestrý sortiment jídel pro děti, vegetariány, milovníky zdravé výživy, ryb a drůbeže. Na uhašení žízně si mohou hosté vybrat ze široké nabídky nealkoholických a alkoholických nápojů regionálních a mezinárodních značek. Restaurace je pokryta zdarma wi-fi připojením k internetu. Projekčním plátnem s připojením na PC.

Centrum Stone je vhodný pro firemní večírky, vzdělávací kurzy a svatby. Restaurace je vybavena projektorem s přípojkou na PC.
 Kontaktní informace
Kontakt
+420554725894,554725617
WWW