Hotel Singer
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Singer

Citlivě a vkusně zrekonstruovaný Hotel Singer naleznete v klidné obci Ludvíkov jen pár kilometrů od Vrbna pod Pradědem. Vzhledem ke svému umístění v samém srdci Jeseníků je přímo předurčen stát se ideálním místem pro letní i zimní dovolenou. Klidná obec Ludvíkov pod Pradědem (tedy i Hotel Singer) je vzdálena necelé tři kilometry od vyhlášeného lázeňského města Karlova Studánka, do města Vrbno pod Pradědem jsou to necelé dva kilometry. Pro milovníky zimních sportů je snadno dosažitelné lyžařské středisko Ovčárna a cesta autem na nejvyšší horu Moravy Praděd zabere necelých patnáct minut. Pokoje i apartmány jsou vybaveny vším potřebným, co potřebujete k pohodlné a klidné dovolené. Hotel s kapacitou 55 lůžek nabízí svým hostům velmi vkusně zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. V nabídce ale nechybí ani apartmány určené pro šest osob. Nedílnou součástí hotelu je také stylová restaurace s vynikající kuchyní, wellnes-centrum a pro letní sezónu ve stínu vzrostlých stromů terasa s obsluhou.

Věříme, že se u nás ani v zimě ani v letních měsících nudit nebudete. V těsné blízkosti hotelu je tenisový kurt, pro letní sezónu vám rádi zapůjčíme kola a v zimních měsících u nás najdete i půjčovnu lyžařského vybavení.

Poskytované služby
Bar | Internet | Parkoviště uzavřené | Restaurace
Pro děti
Masáž | Sauna

O hosty pečuje tým zkušených profesionálů, který vám vytvoří nezapomenutelnou atmosféru a připraví speciality z mezinárodní i tradiční české kuchyně. Lehké zdravé pochoutky, a to nejen zeleninové, v jídelním lístku pochopitelně nechybí. Především nabízí všem hostům už v ceně pobytu bohatou snídani formou švédských stolů.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420554211225
WWW