4 ubytování
Penzion Hermes

Penzion Hermes

Ubytování v lokalitě Ježníku můžeme doporučit skutečně každému. Jedná s o velmi klidnou oblast na periferii města Krnov, kde Vás nic nebude rušit v odpočinku s celou rodinou. Ježník byl vždy vyhlášenou rekreační oblastí města pro své výborné ovzduší o čemž dlouhá l ... (více)

Penzion Koliba

Penzion Koliba

Pension Koliba se nachází uprostřed krásné přírody v části města Krnova na svahu pod vrchem Cvilín s rozhlednou, kterému vévodí v barokním stylu přestavěný chrám Panny Marie Sedmibolestné. Pension nabízí ubytování v jednom apartmá, ve dvou, tří a čtyřlůžkových poko ... (více)

Larischova vila

Larischova vila

Penzion Larischova vila je nově otevřený a kompletně zrekonstruovaný objekt v blízkosti centra města Krnov, který nabízí příjemné ubytování v jednom z 13 luxusně vybavených apartmánů. V žádném z nich nechybí vlastní kuchyň, koupelna a WC, samozřejmostí je vybavení pokojů ... (více)

Penzion Šelenburk

Penzion Šelenburk

Penzion je postavený v roce 1996 na místě bývalé hájenky v Krnově, městě na česko - polské hranici. Nabízí ubytování v podhůří Jeseníků, kde je okolní krajina ideální pro všestranné využití volného času - v blízkosti penzionu se nachází cyklotrasy, množství památek ... (více)

 4 ubytování