Hotel Cvilín****
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Cvilín****

V moderně vybavených pokojích HOTELU CVILÍN poskytujeme ubytování s výhledem na panorama Krnova. Vlastní sociální zařízení, televize, minibar a bezdrátové připojení internetu jsou součástí pokojů. Součástí hotelu je také prostorný sál pro pořádání akcí podle Vašich individuálních požadavků s potřebným vybavením. Ucelený zážitek z pobytu v našem středisku podtrhne vyhlídková terasa situovaná na pohoří Jeseníky s nejvyšším vrcholem Praděd (1491 m n.m.). Nabízí ubytování v 15 pokojích o kapacitě 32 lůžek. Všechny pokoje s příslušenstvím a exkluzivním výhledem, možnost přistýlky. Vybavení pokojů: TV, minibar, vysoušeče vlasů, možnost připojení internetu, telefon. Apartmán vybavený zdravotními matracemi TEMPUR.
Poskytované služby
Bar | Bezbarierový pokoj | Bezbarierový přístup | Konferenční centrum | Parkoviště uzavřené | Praní a žehlení | Restaurace | Wifi
Pro děti
Masáž

Možnost stravování: snídaně, obědy, večeře. 9.00 - 22.00 hod. Restaurace 80 míst, venkovní vyhlídková terasa 60 míst. Sál až 150 míst pro pořádaní konferencí, seminářů, svateb apod., k akcím široká možnost výběru menu. Prostor restaurace je pokryt WIFI signálem pro připojení k internetu a hosté jej mohou bezplatně využívat, hostům, kteří nemají ve svém notebooku wifi kartu, je tuto možné zapůjčit.

Vybavení sálu: TV a video, dataprojektor, flipchart, plátno, mikrofon, mixážní pult a reproduktory, lektorský kufřík, laserové ukazovátko, magnetická tabule.
Realizujeme firemní rauty, svatby, narozeniny,semináře, hudební produkce, večírky apod. podle Vašich individuálních požadavků. Sál lze operativně upravit pro pořádání těchto akcí pro 2 až 150 osob. Technika pro firemní presentace nebo výcvik pracovníků je k dispozici. Kapacita Hotelu Cvilín včetně restaurace umožňuje pořádání plesů či firemních jubileí až do počtu 250lidí.
 Kontaktní informace
Kontakt
+420554625255,+420554625275
WWW