Pension Stará pošta
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Pension Stará pošta

Zveme Vás do krásného prostředí Jeseníků, kde se nedaleko přehrady Slezská Harta nachází náš malý rodinný Pension Stará pošta. Okolí přehrady je panenský nedotčeno, což je dáno tím, že přehrada je napuštěna teprve od roku 1997 a turistický ruch je zatím v počátcích. Pension je umístěn ve střední části rekreační obce Razová a vznikl rekonstrukci bývalého objektu pošty. Nabízíme Vám příjemné ubytování ve dvou zcela samostatných apartmánech s celkovou kapacitou 9 osob. Součástí apartmanu v přízemí pro 5 osob je kuchyňský a jídelní kout, dvě malé ložnice (z toho jedna s BTV a druhá je zařízená jako dětský pokoj s patrovou postelí) a koupelna se sprchovým koutem a WC. Apartmán v podkroví je řešen jako otevřený prostor s kuchyňským a jídelním koutem. Obývací část se 4 lůžky je doplněná BVT a krbovými kamny. Součástí je koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyně jsou standartně vybaveny - nádobí, sklokeramická varná deska, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice. Objekt je vytápěný elektrickým topením s možností přitápění v krbových kamnech v apartmánu v podkroví. Pozemek je oplocený s možností parkování v zahradě. Cyklisté mohou zaparkovat v kolárně. V letní sezóně je k dispozici prostorná zahrada s dětským koutkem (houpačka, pískoviště, stan) a zahradní posezení pod pergolou, ohniště a přenosný gril. K dispozici jsou společenské hry, sportovní náčíni (míče, obří mikado, chudy) a malý člun pro dvě osoby, dětský nafukovací bazének. Vzhledem k tomu, že našími hosty jsou převážně rodiny s dětmi, je objekt pensionu výhradně nekuřácký prostor (děkujeme za pochopení).

Na přehradě Slezká Harta je možnost koupání i rybaření, okolní terén je ideální pro cyklisty i turisty. Volný čas můžete doplnit návštěvou naší stáje a projížďkou na koních. V zimním období jsou v nedalekém okolí výborné podmínky pro lyžování.

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště uzavřené
Pro děti
Dětský bazén | Dětský koutek | Houpačka | Pískovistě

Doporučené trasy autem: Od Olomouce (Bruntálu)- Vaším hlavním orientačním bodem v Bruntálu bude supermarket Kaufland u rybníku, kde odbočíte podle směrovek na Razovou. Od Ostravy (Opavy)- Z Opavy pokračujte směr Bruntál (na výjezdu z města přes kruhový objezd "rovno"). V Horním Benešově odbočte hned za benzínovou stanicí doleva (směr Leskovec) a v Leskovci vpravo. Autobusem nebo vlakem: Najděte si spoj do Bruntálu. Z Bruntálu pak jezdí do Razové jen autobusy.

V apartmánech je kuchyně.

 Kontaktní informace
Kontakt
777826859
WWW