Penzion U jelena
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion U jelena

Nabízíme Vám ubytování v podhůří Nízkého Jeseníku. Na břehu přehrady Slezská Harta, uprostřed malebné obce Nová Pláň najdete Penzion U jelena. Obklopen krásnou přírodou v nadmořské výšce 560 m.n.m. je to ideální místo pro Vaše výlety, víkendové pobyty i rodinnou dovolenou po celý rok. Penzion U jelena je klidným místem pro rodinnou rekreaci a odpočinek nedaleko přehradní nádrže Slezská Harta okres Bruntál. Penzion "U jelena" Vám nabízí kvalitní ubytování hotelového typu s možností stravování v naší restauraci. Kapacita penzionu je 15 ubytovacích míst v moderně zařízených třílůžkových a dvou lůžkových pokojích se sprchovým koutem, toaletou a barevnou televizí. K dispozici je také zdarma internetové připojení. Umožníme Vám ubytování i s Vaším pejskem. Snídaně nejsou zahrnuty v ceně pokoje, ale rádi vám je každé ráno připravíme. Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci nebo pro odpočinek i mimo hlavní sezonu. Oceníte klidné prostředí a diskrétnost personálu. Slezská Harta nedaleko penzionu poskytuje nádherné prostředí k procházkám, sportu a k relaxaci. Využijte blízkost penzionu od okresního města Bruntál k ubytování při služebních cestách. K příjemnému posezení můžete využít terasu se zahradním krbem či zapůjčení lávového grilu. Parkoviště je přímo před penzionem a můžeme nabídnout také úschovnu kol.

V areálu penzionu je tenisový kurt s umělým povrchem, hřiště pro volejbal či badminton. Dle Vašeho přání zajistíme v místě projížďku na koních. Koupaliště přímo naproti penzionu. Koupání v přehradě Slezká Harta. Možnost rybolovu v přehradě s platnou povolenkou Českého rybářského svazu, rybolov na privátní vodě, půjčovna loděk a šlapadel na přehradě, vVýlety, turistika, cykloturistika.

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Internet | Krb | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek

Nabízíme ubytování v krásném pohoří Jeseníky. Na břehu přehradní nádrže Slezská Harta, v obci Nová Pláň okres Bruntál. Náš penzion je ideální místo pro výlety, rybaření víkendové pobyty i rodinnou dovolenou. Místo je všeobecně známo překrásnou přírodou v nadmořské výšce 560 m.n.m. Vhodné i pro seniory.

Penzion U jelena Vám nabízí také celoročně otevřenou restauraci se 40 místy, která je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Můžeme Vám nabídnout široký výběr zvěřinových specialit, také velkou nabídku klasických jídel a samozřejmě náš vyhlášený zvěřinový gulášek. Na výčepu Vám nabízíme točené nepasterované pivo Bernard. Máme také široký výběr moravských vín z Templářských sklepů.

 Kontaktní informace
Kontakt
00420554712771,00420606747304
WWW