Hotel a Restaurace KOLIBA
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel a Restaurace KOLIBA

Rádi vás přivítáme v našem nově zrekonstruovaném hotelu jenž se nachází na úpatí Jeseníků v místě, kterému místní jinak neřeknou než Brána do hor :-) KOLIBA je nové rekreační středisko ve Starém Městě u Bruntálu, které je umístěno na křižovatce cest do Jeseníků - směr Karlova Studánka (14km) a směr Malá Morávka (8,5km), Karlov (9km), Praděd (16km), Bruntál (2,5km), nadmořská výška 560mnm. OD 1.11.2009 je otevřeno na Kolibě RELAXAČNÍ CENTRUM KOLIBA, kde budeme mít finskou saunu až pro 4 osoby, hydromasážní vířivou vanu, a masážní místnost se školeným masérem. Ubytování: 12 Dvoulůžkových pokojů - všechny vybavené sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprchový kout) s možností až 3 přistýlek, 2 dvoupokojové apartmány se sociálním zařízením (WC, umyvadlo, vana) a kuchyňkou (dřez,lednička, vařič, vybavení - příbory, talířky, hrnce).

Tělocvična, herna (pink-pong, rotoped atd.), v létě vhodné zejména pro pěší nebo kolo turistiku, v zimě ideální umístění pro výjezd na zimní sporty - lyžování (nejbližší vlek 3,5km).

Poskytované služby
Bar | Kuchyně | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek
Pro děti
Dětský koutek | Masáž | Sauna

Stravování v restauraci: běžné každodenní (snídaně, obědy, večeře), možnost předplacení snídaní, polopenzí (snídaně + večeře) či plné penze (snídaně + oběd + večeře). Kapacita restaurace cca 80 osob, 2 oddělení - kuřácké X nekuřácké. V létě posezení na venkovní terase. Amartmány jsou vybavené kuchyňkou.

K dispozici je potřebná audio-vizuální technika pro školení popřípadě jiné účely (projektor,plátno, 16-ti vstupy mixážní pult s výkonem 2x500W), možnost oddělení uzavřené společnosti (malý, střední nebo velký sál), při pořádání větší akce živá hudební skupina zdarma.
 Kontaktní informace
Kontakt
554725134
WWW