Hotel Anděl
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Anděl

Hotel Anděl nabízí ubytování v příjemném prostředí na kopci Annaberg, s vlastním lyžařským vlekem a sněhovou rolbou pro zimní období. Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v obci Andělská Hora. V blízkosti leží lázně Karlova Studánka a nejvyšší hora Jeseníků - Praděd. Luxusní ubytování v jedno, dvou až čtyřlůžkových pokojích. Moderně zařízené pokoje se sprchovými kouty a WC. Celková kapacita je 43 lůžek. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze. V hotelu je k dispozici sauna a hydromasážní vana až pro pět osob, stolní tenis. Pobyt se psem je akceptován. Dle Vašeho přání pro Vás zajistí projížďku kočárem, výuku jízdy na koních, vyhlídkové lety letadlem a vrtulníkem, lovy zvěře, lázeňské procedury, tenisové kurty a automatickou kuželnu.

Andělská Hora leží 12 km od Bruntálu směrem na Vrbno pod Pradědem. Kopcovitý terén je ideální pro turistiku (také vysokohorskou), cykloturistiku, lyžování a běžky. Lyžařské středisko Andělská hora nabízí : nový vlek u lesa - délka 350 m, snowtubing, trampolína pro děti, terasa s vyhřívaným stanem Kofola. Adrenalin park Jeseníky - lanové centrum, paintball, jízdy na koních, obří houpačka, cyklovýlety, půjčovna kol a kánoí, terénní 4kolky a více...

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Parkoviště otevřené | Restaurace
Pro děti
Sauna

V objektu je nekuřácká restaurace a vinárna. Možnost pořádání svateb, pracovních jednání, seminářů a jiných akcí do 50ti osob.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420554737114
WWW