4 ubytování
Hotel Slezan

Hotel Slezan

Hotel SLEZAN, a.s. je umístěn v centru města Bruntál, nedaleko lyžařských středisek v Hrubém Jeseníku. Bruntál se nachází v podhorské oblasti Nízkého a Hrubého Jeseníku. Předností této oblasti je zachovalá příroda s lesními komplexy, s horskými řekami, bystřinami a podhor ... (více)

Hotel Montenegro

Hotel Montenegro

Hotel Montenegro Vám nabízí luxusní ubytování v malebné části podhůří Jeseníků ve městě Bruntál, které je pro svou výhodnou polohu právem často nazýváno "vstupní branou do Jeseníků". V blízkém okolí se nachází spousta příležitostí pro horskou turistiku a lyžov ... (více)

Hotel a Restaurace KOLIBA

Hotel a Restaurace KOLIBA

Rádi vás přivítáme v našem nově zrekonstruovaném hotelu jenž se nachází na úpatí Jeseníků v místě, kterému místní jinak neřeknou než Brána do hor :-) KOLIBA je nové rekreační středisko ve Starém Městě u Bruntálu, které je umístěno na křižovatce cest do Jesení ... (více)

Hotel Anděl

Hotel Anděl

Hotel Anděl nabízí ubytování v příjemném prostředí na kopci Annaberg, s vlastním lyžařským vlekem a sněhovou rolbou pro zimní období. Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v obci Andělská Hora. V blízkosti leží lázně Karlova Studánka a nejvyšší hora ... (více)

 4 ubytování