Penzion Orlík
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Orlík

Penzion Orlík nabízí příjemné ubytování v útulných pokojích, vynikající domácí kuchyni a zvěřinové speciality za velmi příznivé ceny. Nachází ve známé turistické osadě Rejvíz, ležící mezi Jeseníkem a Zlatými Horami. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením včetně WC, televizí, malou ledničkou. Na chodbách jsou hrací a odpočinkové kouty. Kolárna, lyžárna, herna a venkovní terasa jsou k dispozici jak pro hosty penzionu, tak pro turisty. Restaurace pro cca 50 hostů s barem a sezením u krbu.

Zimní aktivity: Ideální prostředí a terény pro běžky a zimní turistiku, možnost trénování a výcviku psích spřežení. Sjezdové lyžování do 20 km (Ramzová, Červenohorské sedlo, Praděd) do 10 km nenáročné sjezdování (Horní Údolí). Letní aktivity: Pěší turistika / Národní přírodní rezervace - rašeliniště Rejvíz-Mechová jezírka (cykloturistika - velmi dobře značené turistické a cyklostezky. Houbaření a výlety do zajímavých lokalit / jeskyně

Poskytované služby
Bar | Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené | Restaurace

Autobusové spojení: Spoje z Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Hradce Králové, Opavy, Bruntálu, Krnova, Vrbna pod Pradědem, - přes Jeseník. Vlakové spojení: Velmi dobré ze všech míst republiky přes žel. stanici Jeseník - cca 12 km vzdálenou. Ve městě Jeseník funguje velmi dobře taxi služba. Parkování: Parkoviště cca pro 10 aut je k dispozici zdarma hned u penzionu. K penzionu vede asfaltová cesta, která je udržována i v zimním období.

Stravování je zajištěno podle přání hostů v restauraci, jak formou švédských stolů, tak formou denního menu a nebo výběru z jídelního a nápojového lístku. Provoz restaurace je denně od 11 - 22 hod., ale je přizpůsoben přání ubytovaných hostů.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420777302088
WWW