Penzion U Mlýna
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion U Mlýna

Rejvíz je mezi horskými obcemi nejkrásnější perlou jesenických hor , jedná se o typicky horskou osadu se zachovalou původní architekturou tvořenou dřevěnými roubenkami. Leží uprostřed sametově zelených luk, na náhorní rovině plné lesů, v nichž je mnoho jelení a srnčí zvěře, borůvek, brusinek, hub a nádherně vonící čisté ovzduší. Přímo na Rejvízu je přírodní rezervace s naučnými stezkami procházejícími rašeliništi s mechovými jezírky. Je to nejvýše položená osada ve Slezsku - cca 780 m n.m., patří k nejvyhledávanějším místům v severní části CHKO Jeseníky. O nás: Svou polohou splňuje podmínky pro náročnou i méně náročnou turistiku, je ideálním výchozím místem. Terény jsou různorodé, od rovinatých až po náročné dle výběru. Tiché a klidné prostředí dává vynikající podmínky pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, ozdravné pobyty, sportovní soustředění, výlety a navíc dle vyjádření odborníků je prostředí přímo ideální pro děti i dospělé, kteří trpí nemocemi cest dýchacích. V zimních měsících je zde překrásný terén pro běžecké tratě. Ke sjezdování jsou k dispozici tři lyžařské vleky ve vzdálenosti cca 5km v Horním údolí. Pro náročnější lyžaře pak lyžařské vleky v Petříkově, na Ramzovském sedle nebo Červenohorském sedle. Na nejvyšší hoře Jeseníků - Pradědu zaručené sjezdování od listopadu do dubna. V letních měsících se nabízí široká možnost pěších vycházek a výletů na horských kolech. Vyhřívaný bazén při Penzionu Revíz je vzdálen cca 300 m. Penzion je nově zrekonstruován a vybaven nábytkem z masivu. K dispozici je také zahrada s grilem a ohništěm, hosté jistě uvítají možnost objednání čerstvých pstruhů.

Tenisové kurty, venkovní vyhřívaný bazén, půjčovna horských kol, jízda na koni (na objednávku), pěší turistika, jízda na kole, běžecké lyžování, sjezdové lyžování. Volejbalové/nohejbalové hřiště vč. dětského koutku je cca 10 m od penzionu (přes silnici).

Poskytované služby
Kuchyně
Pro děti
Bazén

Turistický region Jeseníky je horskou oblastí, pro kterou je typická čistá příroda a hluboké lesy. Romantiku hor podtrhují mechová jezírka, vysoká skaliska, mohutné vodopády a louky, které jsou v létě oázou klidu a v zimě slouží jako sjezdovky pro lyžování.

Rejvíz leží na náhorní plošině mezi městy Jeseník, Zlaté Hory a Vrbno pod Pradědem, obklopena loukami a lesy. Přímé autobusové spojení z Opavy, Bruntálu, Jeseníku, s jedním přestupem (v Jeseníku) z Prahy, Brna, Olomouce,...

V apartmánech je k dispozici plně vybavená kuchyňka. Možnost stravování v nedaleké stylové restauraci, po dohodě zajistíme polopenzi.

 Kontaktní informace
Kontakt
774997084,775997084
WWW