5 ubytování
Penzion U lanovky

Penzion U lanovky

Ubytování přímo u nástupní stanice lanové dráhy, 9 dvoulůžkových podkrovních pokojů s vlastním sociálním zařízením a jeden rodinný dvou-pokoj pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízením. Součástí penziónu je hospůdka, selská jizba a velký dětský koutek. Snídaně a ... (více)

Penzion U Modrého Zvonku

Penzion U Modrého Zvonku

Penzion "U Modrého Zvonku" se nachází v historické části města Zlatých Hor, jen 3km od hraničního přechodu s Polskem a je ideálním výchozím bodem pro výlety do širokého okolí Jesenických hor. Celková ubytovací kapacita je 18 lůžek. Všechny pokoje mají náležité sociáln ... (více)

Penzion Orlík

Penzion Orlík

Penzion Orlík nabízí příjemné ubytování v útulných pokojích, vynikající domácí kuchyni a zvěřinové speciality za velmi příznivé ceny. Nachází ve známé turistické osadě Rejvíz, ležící mezi Jeseníkem a Zlatými Horami. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením v ... (více)

Penzion U Mlýna

Penzion U Mlýna

Rejvíz je mezi horskými obcemi nejkrásnější perlou jesenických hor , jedná se o typicky horskou osadu se zachovalou původní architekturou tvořenou dřevěnými roubenkami. Leží uprostřed sametově zelených luk, na náhorní rovině plné lesů, v nichž je mnoho jelení a srnčí zvě ... (více)

Restaurant Penzion V Gruntě

Restaurant Penzion V Gruntě

Dolní Údolí je chráněnou přírodní rezervací. Národní památkový ústav v Olomouci zařadil tuto lokalitu mezi vesnice památkově chráněné zóny. Osady Horní a Dolní Údolí byly spojované do 15 stolení s těžbou zlatonosných rud a množstvím hamrů. Část původní dřevěné ... (více)

 5 ubytování