5 ubytování
Restaurant Penzion V Gruntě

Restaurant Penzion V Gruntě

Dolní Údolí je chráněnou přírodní rezervací. Národní památkový ústav v Olomouci zařadil tuto lokalitu mezi vesnice památkově chráněné zóny. Osady Horní a Dolní Údolí byly spojované do 15 stolení s těžbou zlatonosných rud a množstvím hamrů. Část původní dřevěné ... (více)

Penzion U Modrého Zvonku

Penzion U Modrého Zvonku

Penzion "U Modrého Zvonku" se nachází v historické části města Zlatých Hor, jen 3km od hraničního přechodu s Polskem a je ideálním výchozím bodem pro výlety do širokého okolí Jesenických hor. Celková ubytovací kapacita je 18 lůžek. Všechny pokoje mají náležité sociáln ... (více)

Penzion U Mlýna

Penzion U Mlýna

Rejvíz je mezi horskými obcemi nejkrásnější perlou jesenických hor , jedná se o typicky horskou osadu se zachovalou původní architekturou tvořenou dřevěnými roubenkami. Leží uprostřed sametově zelených luk, na náhorní rovině plné lesů, v nichž je mnoho jelení a srnčí zvě ... (více)

Penzion U lanovky

Penzion U lanovky

Ubytování přímo u nástupní stanice lanové dráhy, 9 dvoulůžkových podkrovních pokojů s vlastním sociálním zařízením a jeden rodinný dvou-pokoj pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízením. Součástí penziónu je hospůdka, selská jizba a velký dětský koutek. Snídaně a ... (více)

Penzion Orlík

Penzion Orlík

Penzion Orlík nabízí příjemné ubytování v útulných pokojích, vynikající domácí kuchyni a zvěřinové speciality za velmi příznivé ceny. Nachází ve známé turistické osadě Rejvíz, ležící mezi Jeseníkem a Zlatými Horami. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením v ... (více)

 5 ubytování