Apartmány Zlaté Hory
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
restaurace
Obrázek bez názvu
rožniště
 Mapa
Reklama

Apartmány Zlaté Hory

Nabízíme Vám levné ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a možností vaření v srdci přírodní rezervace Jeseníky ve sportovně rekreačním areálu Bohemaland ve Zlatých Horách. Ubytování se nachází pouze několik metrů od nového lyžařského areálu Jeseníky - Příčná. Přímo naproti apartmánů se nachází restaurace s možností zajištění stravování formou polopenze či plné penze. Dále je možné v létě využít rožniště s možností grilování a příjemného venkovního posezení. Po aktivně stráveném dni na čersvém vzduchu Jeseníků je možné využít služeb maséra, hydromasážní vany, saunu či posilovnu nebo jen tak posedět v baru - vše v bezprostřední blízkosti Vašeho ubytování. Celková kapacita ubytování je 20 osob v pěti čtyřlůžkových apartmánech. Apartmány se nachází v přízemí a prvním patře třípodlažní budovy horského typu. Každý apartmán je samostatná bytová jednotka a skládá se z předsíně, obývacího pokoje, koupelny a toalety. Z obývacího pokoje se otevírá malá lodžie s výhledem na okolní přírodu, kde je možno relaxovat. Příslušenství každého apartmánu tvoří samostatná toaleta a dále koupelna se sprchovací vanou. Apartmány jsou vytápěny ústředním topením.

Lyžařský areál Jeseníky - Příčná: jeho základ tvoří čtyřsedačková lanovka zajišťující lyžování bez čekání a front, svahy jsou uměle zasněžovány, díky osvětlení je v sezoně pravidelné večerní lyžování. Mimo zimní sezónu je možné vyrazit na řadu turistických a cykloturistických tras panenskou přírodou pohoří Jeseníky. Jako relaxaci je možné navštívit venkovní bazén, tenisové kurty, volejbalové a fotbalové hřiště, stolní tenis, petanq

Poskytované služby
Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené | Restaurace

Přímo naproti apartmánů se nachází restaurace s možností zajištění stravování formou polopenze či plné penze. V apartmánu A1 je i kuchyňský kout.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420543211385,+420605580606
WWW