Penzion Slezský dům
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Slezský dům

Penzion Slezský dům stojí na okraji města Jeseník, v samotném srdci Jeseníků, obklopen z jihu masívem Hrubého Jeseníku a ze severu pohořím Rychleby. Je polohou ideální pro poznávací turistiku, zimní i letní rekreaci. K ubytování poskytuje 30 dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením a wi-fi připojením. Parkoviště je součástí penzionu, stejně jako restaurace, letní terasa, venkovní dětské hřiště, sauna, bazén a jídelna s barem.

Letní aktivity: terénní čtyřkolky, paintball, jízda na koni, nordic walking, bobová dráha, cykloturistika, horské minikáry, pěší turistika, koupání, vyhlídkové lety Zimní aktivity: sjezdové lyžování, snowboarding, běžkařské trasy, lyžařská škola PROFI SKI & BOARD SCHOOL, jízda na gumových člunech Některé ze služeb penzion přímo nabízí, další služby Vám zprostředkuje ve spolupráci se svými partnery, kteří Vám zajistí jejich následné využití

Poskytované služby
Manikůra | Nekuřácký objekt | Parkoviště uzavřené | Pedikůra | Restaurace
Pro děti
Bazén | Dětská postýlka | Domácím zvířatům vstup zakázán | Masáž | Sauna

Jeseníky nabízí nedotčenou přírodu a množství turistických atraktivit, které stojí za to navštívit. Jsou to místa, kde spatříte přírodní unikáty, po dřevěných lávkách se projdete kolem horských vodopádů, na zámcích a hradech se vrátíte do starých časů, v jeskyních navštívíte podzemní království a z nejvyšší hory Moravy se rozhlédnete do dálek.

Hosté se mohou stravovat v klimatizované, rustikálně zařízené restauraci. Šéfkuchař vaří polopenzi s typicky českou kuchyní, na přání větších skupin je možná také plná penze. Snídaně nabízíme kontinentální formou, večeře výběrem ze 4 menu. Provoz restaurace zajištěn v období hlavní sezony.

 Kontaktní informace
Kontakt
(+420)584413704,584411489
WWW