Apartmány Brabenec
Galerie
0%
společná kuchyňka pokoje č. 1 a č. 2
pokoj č. 1
pokoj č. 2
koupelna pokoje č. 2
pokoj č. 3
koupelna pokoje č. 3
pokoj č. 4
koupelna pokoje č. 4
Obrázek bez názvu
pokoj č. 5 - pokoj pro děti
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Apartmány Brabenec

Nabízíme ubytování v soukromí, v klidné, okrajové části města Jeseník, asi 2,5 km od centra města (lokalita pod Rejvízem), mimo hlavní silniční trasu. Objekt je rozdělen na dvě části - v přízemí pokoj č.5, bazén a hala s krbem - samostatný vchod v přední části domu. V I.patře a podkroví - pokoj č.1 až č.4 - vchod ze zahrady( zadní část domu). Kapacita ubytování je 14 lůžek + 3 přistýlky, celkem v pěti pokojích. Pro děti zajištěna cestovní postýlka + lůžkoviny, jídelní židlička a nočník. V přízemí objektu je možné využít halu(společenská místnost - pro všechny pokoje) s krbem, udírnou a kulečníkem. Krytý, vyhřívaný bazén (5x3x1,40m) s celoročním využitím. V letním období můžete využít zahradu s posezením pod pergolou (možnost grilování). Dle dohody čepované pivo. Parkování u objektu pro 5 automobilů.

Možnost využití hřiště s umělým povrchem pro veřejnost( 50 m od objektu). S využitím na fotbal, nohejbal, volejbal, basketbal, tenis atd. Krytý, vyhřívaný bazén (5x3x1,40m) s celoročním využitím. Jeseníky nabízí nesčetné množství turistických tras jak pro pěší tak pro cyklisty, v zimě upravené běžkařské trasy a sjezdovky s možností večerního lyžování. Nenechte si ujít výšlap na nejvyšší horu Praděd, Karlovu studánku s pohádkovou krajinou, p

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené | Wifi
Pro děti
Bazén | Dětská postýlka | Dětská židle | Houpačka | Skluzavka

Letní sezóna nabízí nepřeberné množství výletů po okolí např. již zmíněna hora Praděd, Rešovské vodopády, Karlova Studánka a vodopády Bílé Opavy, výlet lanovkou na horu Šerák, přír. rezervace REJVÍZ s pověstným Mechovým jezírkem a spousta dalších krásných míst. Zimní sezóna nabízí upravené sjezdovky a běžkařské trasy na Miroslavi, Ramzové. Petříkově, Červenohorském sedle a na Pradědu..

kuchyňka (vybavena vařičem, rychlovarnou konvicí, MVT a lednicí + nádobí).

 Kontaktní informace
Kontakt
777130071,777130076
WWW