Vila Element
Galerie
0%
Apartmán Solid
Apartmán Solid
Apartmán Solid
Apartmán Solid
Apartmán Natur
Apartmán Natur
Apartmán Natur
Apartmán Natur
Apartmán Vital
Apartmán Vital
Apartmán Vital
Apartmán Vital
 Mapa
Reklama

Vila Element

Vila Element nabízí luxusní horské apartmány na okraji městečka Jeseník. Pokud se rozhodnete navštívit Vilu Element, máte na výběr buď samostatné ubytování v apartmánech s využitím společných prostor vily, nebo můžete zkusit některý ze zvýhodněných a svátečních pobytů, které jsme pro Vás připravili. Vila Element nabízí tří nadstandardně zařízené a plně vybavené apartmány, každý z apartmánů byl navržen individuálně a nabízí hostům vlastní charakter a atmosféru. Originalita apartmánů spočívá ve využití čínského umění bydlení Feng-Shuei, které podporuje harmonický způsob života a proudění pozitivní energie. Správným rozvržením místnostní podle principu pěti elementů Feng-Shuei pomáhá vytvořit zdravé a příjemné prostředí pro odpočinek a načerpání nových sil. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby, včetně: společné terasy s posezením a grilem, upravené zahrady s dětským hřištěm, herny se stolním tenisem, fotbalem a šipkami, zapůjčení řiditelných draků, útulného vinného sklípku, sauny s odpočívárnou, venkovního ohniště s posezením, úschovny lyží, kol a ostatního sportovního nářadí, parkovacích míst v uzavřeném areálu, automatické pračky a žehličky.

V okolí města Jeseník obklopeného pohořím Hrubého Jeseníku naleznete rychle se rozvíjející lyžařská střediska pro všecny zimní sporty, kilometry dobře značených cyklotras a turistických stezek, které Vás zavedou ke krásným přírodním scéneriím. Celou řadu dalších aktivit pro volný čas, jako možnosti rybolovu, vyjížďky na koních nebo lanové centrum, patří dlouhodobě Jeseník k vyhledávaným destinacím zejména díky historii lázeňství a s tím souvi

Poskytované služby
Internet | Kuchyně | Parkoviště uzavřené | Praní a žehlení | Wifi
Pro děti
Dětské hřiště | Sauna

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský raj s množstvím přírodních, historických i moderních pokladů, které poskytují široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420604995373
WWW