Předchozí | Dalšístrana / 3 20-40 z 50 ubytování
Penzion Zlatý potok

Penzion Zlatý potok

Penzion se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v oblasti Králického Sněžníku. Zlatý Potok je podhorská dědinka se staveními roztroušenými po úpatí Jeřábu (1004). Protéká jím stejnojmenný potok, který se vlévá do nedaleké Moravy. Adaptovaná rozlehlá historick ... (více)

Penzion Horinka

Penzion Horinka

Nabízíme Vám ubytovací služby s celoročním provozem v centru obce Velké Losiny v Jeseníkách, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny. Nabízíme 17 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout), z toho 4 pokoje pro imobilní osoby. ... (více)

Penzion BIOGRAF

Penzion BIOGRAF

Penzion Biograf najdete v Loučné nad Desnou, která leží na samém úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Penzion je dvoupodlažní objekt s nekuřáckou restaurací s výtečnou domácí kuchyní, barem a společenskou místností. Má dva čtyřlůžkové apartmány s vlastním soc ... (více)

Penzion Kosanda

Penzion Kosanda

Obec Branná leží 7 km jihozápadně pod Ramzovským sedlem, spojujícím Rychlebské hory s hřebenem Hrubého Jeseníku a tvořícím přirozenou moravsko-slezskou hranici. Od sedla klesá postupně se zahlubující údolí říčky Branné. Bezprostřední okolí Branné tvoří členité, čá ... (více)

Penzion Oaza

Penzion Oaza

Najdete nás v Loučné, která leží na samém úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Penzion je třípodlažní objekt s restaurací, denním barem, nekuřáckou jídelnou a společenskou místností. Většina ubytovací kapacity je se společným sociálním zařízením, avšak v n ... (více)

Penzion Julie

Penzion Julie

Jeseníky jsou horská oblast na severní Moravě se zdravým horským vzduchem, hlubokými lesy, pastvinami a loukami. Náš penzion nabízí ubytování v čtyřlůžkových apartmánech, nebo čtyřlůžkových pokojích. Jeseníky si Vás určitě získají, dominantou okolí penzionu je Králic ... (více)

Penzion Balnea

Penzion Balnea

Horský penzion BALNEA se nachází v oblasti Kralického Sněžníku (Staré Město) v nadmořské výšce 630 m, v obci Chrastice vzdálené 4 km od Starého Města pod Sněžníkem. Králický Sněžník (1424 m) je nejvyšším vrcholem stejnojmenného pohoří, které je po Krkonoších a Hrub ... (více)

Restaurace & penzion Santorini

Restaurace & penzion Santorini

Provozujeme řeckou restauraci. Nabízíme řecké speciality a jídla typická pro řeckou kuchyni. Do řeckého stylu je restaurace laděná nejen svými chutěmi, ale i interiérem a hudbou. Součástí restaurace je i penzion. Penzion nabízí ubytování s dvěma dvoulůžkovými apartmány a s ... (více)

Penzion Fialka

Penzion Fialka

Penzion Fialka*** se nachází v malebné lázeňské obci Velké Losiny. Velké Losiny jsou perlou šumperského okresu a turisté zde mají možnost strávit dovolenou na čistém vzduchu v krásném prostředí v údolí řeky Desná a pohoří Jeseníku. Po celý rok se zde pořádá množství ... (více)

Penzion U Soptíka

Penzion U Soptíka

V tomto penzionu jsou v podkroví vybudované 3 pokoje (2x dvoulůžkový s jednou přistýlkou a 1x čtyřlůžkový) se společnou kuchyňkou ve které je dvouplotýnkový el.vařič,lednička s mražákem,rychlovárná konvice,mikrovlnka teplá a studená voda. Sociální zařízení je společn ... (více)

Penzion U Jelena - Mimo provoz

Penzion U Jelena - Mimo provoz

V malebné horské vesničce Hraběšice v Jeseníkách leží naše stylová horská Chata U Jelena. Krásná chata na úžasném místě s vlastním lyžařským areálem, přímo vybízí ke sportovnímu vyžití. Náš lyžařský areál leží na dohled horské chaty a může nabídnout různé ... (více)

Penzion Trámky

Penzion Trámky

Penzion Trámky se nachází v Jeseníkách, v lázeňské oblasi Velkých Losin, v krajině opředené legendami o čarodějnicích v malebné obci Vikýřovice nedaleko města Šumperka. Bývalý zájezdní hostinec datovaný od roku 1898, je kompletně renovovaný objekt s citlivě dochovaným ... (více)

Penzion Na Domkách

Penzion Na Domkách

Přijďte a odpočiňte si v kraji s drsnou, ale krásnou přírodou v kraji, kde každý najde to, co má rád. Náš penzion má pro Vás připravené tří a čtyř lůžkové komfortně a plně vybavené pokoje. Pro rodinu s dětmi nabízíme jeden čtyřlůžkový pokoj, který má samostatn ... (více)

Penzion Habermannova vila

Penzion Habermannova vila

Pension byl otevřen po rekonstrukci v roce 1997. Habermannova vila se nachází na okraji Bludova, 500 m od začátku obce ve směru od Zábřeha do Šumperka. V prostorech secesní vilky z roku 1920 Vám můžeme nabídnout ubytování v 8 pokojích, z nichž každý má jiný interiér. Ka ... (více)

Penzion D

Penzion D

Penzion D se nachází na předměstí Šumperka ve Vikýřovicích v malebném podhůří Jeseníků. Je umístěn v zahradě nedaleko řeky Desné. V penzionu v plně vybavených pokojích naleznete klid,pohodu a nerušené soukromí.Penzion má 1 apartmá se dvěma pokoji a kuchyňkou, dále 4 ... (více)

Penzionek Šumperk

Penzionek Šumperk

Ubytování Šumperk, Penzionek - ubytování je vybudováno v prvním podlaží obytného domu, situovaného na okraji centra města Šumperk. Díky jeho poloze je možno využít vícero míst k procházce a relaxaci. Město Šumperk je obklopeno nádhernou krajinnou oblast. Leží v malebném ... (více)

Penzion Jirsák

Penzion Jirsák

Penzion JIRSÁK se nachází na okraji klidného městečka Šumperk na břehu řeky Desné. Město Šumperk je vstupní branou pohoří Hrubého Jeseníku. „U JIRSÁKA“ - původně hostinec sloužící pro pivní štamgasty - byl roku 1990 zrekonstruován a v současnosti slouží jako tří ... (více)

Penzion G

Penzion G

Jsme nový penzion v samotném centru města Šumperka. Velmi rádi Vás u nás přivítáme a poskytneme Vám zázemí při Vaší pracovní cestě, odpočinku nebo dovolené. Užijte si pobyt u nás v tiché a přátelské pohodě penzionu a nechte nás o Vás během celého pobytu pečovat a post ... (více)

Villa Ancora

Villa Ancora

Penzion Villa Ancora se nachází na Masarykově náměstí v centru města Šumperka v podhůří Jeseníků. Nabízí výhodnou polohu v centru města, nadstandardně vybavené apartmány, uzavřené parkoviště v areálu pensionu a 24 hodinový servis. Ubytování je v jednolůžkových, dvoul ... (více)

Penzion Moravan

Penzion Moravan

Nabízíme levné ubytování v penzionu s kapacitou 80 lůžek situovaném v klidné zóně v centru města Šumperk v 1-4 lůžkových pokojích. Vhodné pro ubytovnání dělníků, k dlouhodobým pobytům, pro turisty.

Předchozí | Dalšístrana / 3 20-40 z 50 ubytování